MMA PLJan BłachowiczJan Błachowicz świętuje wielki sukces z rodziną!

Jan Błachowicz świętuje wielki sukces z rodziną!

Jan Błachowicz (27-8) może świętować! 37-latek przybył do rodzinnego miasta, gdzie doszło do wielkiego aplauzu kibiców. Co najważniejsze Błachowicz spotkał się z rodzicami, aby świętować swój wielki sukces.

”Cieszyński Książę” ostatnią walkę stoczył dwudziestego szóstego września. Podczas UFC 253 w Abu Dhabi został nowym mistrzem kategorii półciężkiej. Janek w drugiej odsłonie zdemolował Dominicka Reyesa (12-2), który przecież jeszcze w tym roku dawał bliski pojedynek z Jonem Jonesem.

Polak po jednym z mocniejszych ciosów Amerykanina szybko się obudził. Janek nie pierwszy raz korzystał ze swojej wielkiej broni. Mowa tutaj o kopnięciach na korpus. Po jednym z nich widzieliśmy już duże zaczerwienienie na ciele Reyesa.

W drugiej rundzie Janek przyśpieszył i wdawał się w coraz to większe wymiany. Amerykanin zaskoczył swoim planem na walkę. Nie było tym razem morderczego tempa i ciągłego pressingu, a bardziej walka z kontry. Janek mocnym uderzeniem złamał nos rywala. Podopieczny Roberta Jocza i Roberta Złotkowskiego miał świadomość, że Dominick jest zraniony. Wojownik z Cieszyna wykorzystał okazję i kolejny raz pokazał co to znaczy ”legendarna Polska siła”. 

Jan Błachowicz odwiedził rodziców!

Jan Błachowicz (27-8) świętuje swój wielki sukces! Zawodnik WCA Fight Team zapisał się w historii polskiego MMA, ale nie tylko. Janek został drugim reprezentantem naszego kraju, który mógł wznieść do góry złoto. Wcześniej tą piękną chwilę miała Joanna Jędrzejczyk (16-4).

Janek pojawił się w swoim rodzinnym mieście Cieszynie. Reakcja na jego przybycie była niesamowita. Sami zobaczcie.

Błachowicz odwiedził również najbliższą rodzinę. Chodzi oczywiście o rodziców, z którymi świętował wielki sukces. 

🇵🇱 Uścisk od mamy i piwko z tatą. Najlepsza nagroda 😊🇺🇸 A hug from my mom and a beer with my dad. That's the best reward 😊

Opublikowany przez Jana Blachowicza Niedziela, 11 października 2020

Uścisk od mamy i piwko z tatą. Najlepsza nagroda.

37-latek aktualnie może pochwalić się passą czterech wygranych z rzędu. W drodze po tytuł znokautował byłego mistrza wagi średniej Luke Rockholda, a w Rio Rancho zapaśnika Corey’a Andersona. Pomiędzy był też ciężki 5-rundowy pojedynek w Sauo Paulo z legendarnym Ronaldo Souzą. Polak wygrał niejednogłośną decyzją sędziów. W ostatniej walce Błachowicz zdobył tytuł, ale w jakim stylu! W drugiej rundzie zastopował wspomnianego już Dominicka Reyesa.

Zobacz także:

Historyczny wyczyn Mameda! Co jeszcze dokona Khalidov?

Mamed Khalidov to już w tym momencie legenda. Olsztynianin ponownie udowodnił swoją wielkość

Szacunek po KSW 55! Odróżniacie ich?

Damian Jankowski wygrał, ale to nie była łatwa walka. Medalista olimpijski po walce spotkał się ze swoim rywalem..