MMA PLJan BłachowiczJan Błachowicz skończył z rurką w oku po walce z Rakicem: Może być tak, że będzie jakaś grubsza operacja

Jan Błachowicz skończył z rurką w oku po walce z Rakicem: Może być tak, że będzie jakaś grubsza operacja

Były mistrz wagi półciężkiej UFC Jan Błachowicz w miniony weekend rozpoczął marsz po odzyskanie pasa utraconego w walce z Gloverem Teixeirą.

Jan Błachowicz

Polak w nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego znokautował w trzeciej rundzie Aleksandara Rakica w walce wieczoru gali UFC w Las Vegas. Po tej wiktorii Polak zgłosił akces to walki mistrzowskiej.

Jan Błachowicz skończył z rurką w oku po walce z Rakicem

Walkę z Rakicem, Błachowicz zakończył z poważną kontuzją oka. Polak w pierwszej rundzie otrzymał cios w oko, które do tej pory nie doszło do siebie.

W najnowszym wpisie, który zamieścił na Instagramie, Błachowicz tłumaczy fanom co czeka go w związku z tym kontuzjowanym okiem:

“Słuchajcie, chciałem wszystkim serdecznie podziękować za wsparcie. Czułem tą energię i moc, tak że dzięki za to wszystko. Z moim okiem nie ma tragedii. Tak naprawdę okaże się wszystko w poniedziałek. Jutro jedziemy do szpitala, żeby to mogli zobaczyć wszystko pod mikroskopem i podejmą decyzję, co dalej. Może będzie tak, że dostanę 2-3 szwy, ale to jest w takim miejscu, gdzie łzy wyciekają, więc jak płaczę… Teraz nie będę mógł płakać. Może być tak, że będzie jakaś grubsza operacja na tym oku, ale może być tylko taka, że dadzą 2-3 szwy i to wszystko. Jutro się wszystko okaże. Tak czy inaczej nie ma tragedii. Nic nie boli” – mówi.

Jan Błachowicz obecnie celuje w walkę mistrzowską ze zwycięzcą czerwcowej walki o tytuł w jego wadze, w której zmierzą się Glover Teixeiera i Jiri Prochazka.

Zobacz także:

Piotr Szeliga w loży szyderców! ”Szeli” wykręcił najlepszy wynik: Jazda!

Piotr Szeliga tuż po walce pojawił się w loży szyderców. Popularny ”Szeli” wykręcił najlepszy wynik na bokserze. Podopieczny Mateusza Kubiszyna w sobotę stoczył swój czwarty pojedynek w organizacji FAME MMA.

Mateusz Murański ostro o Popku: Gdzie go złapiemy, jest walony na dziurę!

Mateusz Murański po pierwszym zwycięstwie w organizacji FAME MMA wskazał kolejnych potencjalnych przeciwników. ”Muran” zdradził, że chciałby stoczyć pojedynek z Popkiem Monsterem (4-5), lub Jakubem ”Kubańczykiem” Flasem (3-0). W ostatnim czasie padały mocne słowa i trzeba przyznać, że mamy tutaj duży konflikt z Popkiem.

Norman Parke zaczepiany przez Tyburskiego? ”Stormin”: Wyglądał jak kobieta!

Norman Parke (29-7-1) w rozmowie z ”Koloseum” zdradził, że tuż po walce był zaczepiany przez Pawła Tyburskiego. ”Stormin” zapewnia, że ”Tybori” chce się wybić na jego nazwisku. Były zawodnik UFC proponuje spotkanie na sali treningowej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis