MMA PLJan BłachowiczJan Błachowicz przed UFC 259: Całe życie robiłem to właśnie dla takich chwil

Jan Błachowicz przed UFC 259: Całe życie robiłem to właśnie dla takich chwil

Foto: Facebook/ Jan Błachowicz

Mistrz wagi półciężkiej UFC Jan Błachowicz przed nadchodzącą galą ze swoim udziałem – UFC 259 udzielił wywiadu portalowi polsatsport.pl, gdzie opowiedział o zbliżającej się konfrontacji z innym mistrzem – Israelem Adesanyą.

Polak z czempionem przychodzącym do jego dywizji w wagi średniej zmierzy się już 6 marca w Las Vegas. Polsko-nigeryjskie starcie będzie walką wieczoru, mimo jeszcze dwóch innych walk mistrzowskich zaserwowanych na tę imprezę.

W pozostałych walkach mistrzowskich kibice zobaczą pojedynki o pas mistrzowski wagi piórkowej dywizji kobiet Amanda Nunes vs Megan Anderson oraz starcie o pas kategorii koguciej Petr Yan vs Aljamain Sterling.

Oficjalny plakat i aktualna karta walk gali UFC 259: Błachowicz vs.  Adesanya – FIGHT24.PL – MMA i K-1, UFC

Jan Błachowicz przed UFC 259: Całe życie robiłem to właśnie dla takich chwil

Jan Błachowicz przyznał, że jest przeszczęśliwy faktem, że dotarł do takiego momentu w swojej karierze, w którym zmierzy się w super fightcie z innym mistrzem UFC:

“W końcu na to zapracowałem. Ja się cieszę, jestem podekscytowany i naprawdę nie mogę się doczekać.

Cieszę się, że dotarłem do takiego momentu w swoim życiu sportowym. Całe życie to robiłem właśnie dla takich chwil. Jestem szczęśliwy, że mogę walczyć z kimś takim, jak Adesanya, w takiej walce, w takiej karcie, dla największej organizacji MMA na świecie.”

Cała rozmowa z Janem Błachowiczem do sprawdzenia -> TUTAJ.

Zobacz także:

Ciężkie wyzwanie przed Marcinem Heldem w turnieju o milion dolarów!

Marcin Held od początku nie będzie miał łatwego zadania w turnieju PFL. Jego przeciwnikiem będzie bowiem dwukrotny mistrz.

Magdalena Rak zachorowała na nowotwór! Zawodniczka potrzebuje wsparcia: “Rak kontra Rak. Jedziemy z tym!”

Zawodniczka MMA Magdalena Rak zachorowała na nowotwór! 28-latka o dramatycznej wiadomości na temat swojego zdrowia napisała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Marcin Tybura bez rywala na UFC 260. Polak apeluje do “ciężkich” o zmianę za jego przeciwnika

Niestety, okazuje się, że Marcin Tybura został bez rywala na nadchodzącą galę UFC 260. W sieci pojawiły się informacje o kontuzji jego przeciwnika.