MMA PLJan BłachowiczJan Blachowicz powitany w Polsce! Takiego odbioru się nie spodziewał

Jan Blachowicz powitany w Polsce! Takiego odbioru się nie spodziewał

Około godziny 15.30 Jan Błachowicz wraz ze swoim teamem wylądował na lotnisku w Warszawie. Na nowego mistrza UFC czekał tłum kibiców, którzy zgromadzili się aby podziękować Błachowiczowi za zwycięstwo.

Na nagraniu widać fanów skandujących imię Jana Błachowicza, którzy przyszli podziękować mu za piękne emocje jakich nam wszystkim dostarczył.

Kibice zgromadzeni na hali lotniska Chopina w Warszawie mieli okazję osobiście pogratulować nowemu mistrzowi UFC, czy zrobić sobie zdjęcie.

Oprócz kibiców, na Cieszyńskiego Księcia czekali też klubowi koledzy. Na zdjęciu widać Piotra Strusa, Łukasza Jurasa Jurkowskiego, Krzysztofa Gutowskiego i Norberta Daszkiewicza, który przyjechali przywitać Błachowicza.

View this post on Instagram

Witamy Mistrza! 🇵🇱 #szacun

A post shared by Piotr Strus (@strusp) on

Chwilę przed przylotem Cieszyńskiego Księcia, Piotr Strus zwrócił się do kibiców MMA z prośbą aby przyszli i przywitali Jana Błachowicza na lotnisku.

Słuchajcie, za niecałe 15 minut nasz mistrz ląduje na warszawskim lotnisku Chopina. Jeśli możecie to wpadajcie, wszyscy razem przywitamy mistrza UFC Jana Błachowicza. Do zobaczenia.

Jan Błachowicz mistrzem UFC!

Reakcje Polskich fanów są jak najbardziej uzasadnione. Wczorajsza noc na zawsze zapisze się na kartach historii mieszanych sztuk walki w Polsce. Jan Błachowicz został drugim, po Joannie Jędrzejczyk, zawodnikiem z Polski, który sięgnął po pas mistrza największej federacji MMA na świecie.

W decydującym starciu Cieszyński Książę nie pozostawił złudzeń faworyzowanemu Dominickowi Reyesowi. Błachowicz był w tym pojedynku stroną wyraźnie dominującą. Polak pokazał kapitalne umiejętności stójkowe. Po jednej z bokserskich szarży, złamał nos Dominicka Reyesa. Jak sam przyznał po walce już wtedy wiedział, że koniec starcia jest bliski. Błachowicz zakończył walkę technicznym nokautem pod koniec drugiej rundy.

Zobacz także:

Dana White o debiucie Gamrota! Czekacie?

Dana White podczas konferencji prasowej został zapytany o debiut Mateusza Gamrota. Polak zadebiutuje już w październiku

Wiemy ile zarobił Jan Błachowicz po zdobyciu pasa! Zaskoczeni?

To był dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jan Błachowicz zostaje pełnoprawnym mistrzem kategorii półciężkiej