MMA PLJan BłachowiczJan Błachowicz opowiedział o znalezieniu wisielca. Przerażająca historia, która ma… przynosić mu szczęście!

Jan Błachowicz opowiedział o znalezieniu wisielca. Przerażająca historia, która ma… przynosić mu szczęście!

Najbliższy pretendent do mistrzostwa wagi półciężkiej UFC Jan Błachowicz opowiedział o znalezieniu wisielca. Historia, choć przerażająca to jej efekt jest taki, że Błachowiczowi przynosi szczęście.

Zaskoczeni? Polak o swojej niecodziennej przygodzie opowiedział w ostatnim odcinku vloga dokumentującego jego drogą do UFC 254, gdzie zmierzy się z Dominickiem Reyesem o pas UFC.

Jan Błachowicz opowiedział o znalezieniu wisielca

Błachowicz opowiedział o swoim rytuale, jakim są odwiedziny stołecznego lasu, gdzie kiedyś znalazł w nim… samobójcę! Polak najpierw uznał, że mężczyzna żyje, ale po dokładnym sprawdzeniu jego stanu okazało się, że już nie żył.

Zdaniem Błachowicza lina, na której powiesił się mężczyzna to talizman, który przynosi szczęście. Jak sam przyznaje, w 90% skuteczny!

Co Błachowicz robi z liną, na której niegdyś znalazł wisielca?

Według dawnych przesądów osoba, która znajduje wisielca powinna wziąć kawałek jego liny. Miała ona mu przynosić szczęście. Błachowiczowi kawałek liny zaproponował nawet policjant, który pojawił się na miejscu zdarzenia. Dla Błachowicza jednak wzięcie jego kawałka było zbyt trudną do zaakceptowania rzeczą, więc postanowił inaczej korzystać z tego talizmanu. Przyrzekł sobie, że będzie regularnie odwiedzał las i dotykał liny, na której kiedyś znalazł wisielca. Od tamtej pory – jak sam przyznał – ten zwyczaj przynosi mu dużo szczęścia.

Oby tego nie zabrakło 26 września na gali UFC 254, gdzie Jan Błachowicz w co-main evencie gali zmierzy się z Dominickiem Reyesem. Stawką pojedynku będzie pas mistrzowski wagi półciężkiej UFC.

Zobacz także:

Mateusz Gamrot w UFC! Debiut już w październiku!

Stało się to, na co czekali fani z całej Polski. Był podwójny mistrz KSW, Mateusz Gamrot (17-0) oficjalnie zasila szeregi największej organizacji MMA na świecie! Znamy już również rywala oraz galę na której wystąpi Polak. Podczas mającej się odbyć 15 października gali w Abu Zabi skrzyżuje rękawice z Magomedem Mustafajewem (15-3).

Patryk Kaczmarczyk gotowy na walkę o… trzy pasy! Chce mistrza Babilon MMA i FEN!

Patryk Kaczmarczyk był gościem wczorajszego programu Oktagon Live na Kanale Sportowym, gdzie wszedł w dyskusję o potencjalnej walce z mistrzem wagi piórkowej Babilon MMA i FEN – Danielem Rutkowskim.

Jan Błachowicz przed walką o pas UFC: Będę potrzebował waszego wsparcia!

Już 26 września dojdzie, zdaniem wielu, do najważniejszego pojedynku w historii polskiego MMA. Jan Błachowicz skrzyżuje rękawice z Dominickiem Reyesem w walce o pas kategorii półciężkiej UFC. Polak doprowadził do starcia po serii trzech wygranych, w tym po dwóch efektownych nokautach na Luku Rockholdzie i Coreyu Andersonie.