MMA PLUFCJan Błachowicz odesłał “Jacare” z powrotem do wagi średniej! Brazylijczyk poznał szczegóły kolejnej walki w UFC

Jan Błachowicz odesłał “Jacare” z powrotem do wagi średniej! Brazylijczyk poznał szczegóły kolejnej walki w UFC

Wygląda na to, że przygoda Ronaldo “Jacare” Souzy (26-8, 1 N/C) z wagą półciężką bardzo szybko się zakończyła.

Brazylijczyk bowiem swoją kolejną walkę ma stoczyć znowu w wadze średniej. Na gali UFC 249 w Nowym Jorku, “Aligator” ma zmierzyć się z Uriahem Hallem. Impreza ta odbędzie się 18 kwietnia, a walką wieczoru ma być starcie Khabib Nurmagomedov vs. Tony Ferguson.

O zestawieniu tym poinformował dziennikarz ESPN, Marc Raimondi, który we wtorek potwierdził zgodę obu zawodników na wejście do oktagonu we wskazanym wyżej terminie.

Jacare Souza powróci do startów po porażce z Janem Błachowiczem, której doznał kilka tygodni temu na gali UFC w Sao Paulo. Starcie z Polakiem było dla “Aligatora” debiutem w wadze półciężkiej. Teraz zdecydował się on na powrót do niższej dywizji wagowej.

Uriah Hall (15-9) ma za sobą serię dwóch zwycięstw z rzędu. Amerykanin w ostatnich walkach wygrywał z Bevonem Lewisem i Antonio Carsloem Juniorem. Największą wiktorię w karierze, “Primetime” odniósł w walce z Gegardem Mousasim, którego znokautował w drugiej rundzie.