MMA PLJan BłachowiczJan Błachowicz o walce z Jonesem: Obiecał mi ją jak znokautowałem Corey’a Andersona

Jan Błachowicz o walce z Jonesem: Obiecał mi ją jak znokautowałem Corey’a Andersona

Jan Błachowicz po raz kolejny został pociągnięty za język i wypowiedział się o potencjalnej walce z Jonem Jonesem. Polak przypomniał, że “Bones” obiecał mu takie starcie.

Aktualny mistrz wagi półciężkiej UFC kwestię walki z Jonem Jonesem poruszył w rozmowie z Just Scrap Radio.

Jan Błachowicz o walce z Jonesem: Obiecał mi ją jak znokautowałem Corey’a Andersona

Choć wydaje się, że drogi Błachowicza i Jonesa się rozeszły, bowiem Polak będzie bronił pasa mistrzowskiego najprawdopodobniej w starciu z Gloverem Teixeirą, a Jon Jones przeszedł do królewskiej dywizji wagowej, to gdzieś z tyłu głowy, cieszynianin ciągle ma walkę z “Bonesem”:

“Jon Jones tam gdzieś jest i wierzę, że w przyszłości będę miał okazję się z nim zmierzyć. Chyba każdy chciałby z nim się spróbować. Zobaczymy co przyniesie przyszłość. Obiecał mi walkę, kiedy znokautowałem Corey’a Andersona, ale nie chcę o nim gadać. To już nudny temat.

Widzę, jak w przyszłości rywalizujemy, ale teraz są ważniejsze sprawy. Oczywiście, jeśli UFC wyśle mi kontrakt i będę miał walczyć z Jonesem, to ja i mój team znajdziemy sposób by go pokonać. Oczywiście chciałbym go znokautować, ale to pewnie byłaby podobna walka do tej z Adesanyą.”

Zobacz także:

KSW: To koniec Normana Parke w organizacji? ”Stormin” przesadził!

Pojawiło się spore zamieszanie, ponieważ gala FAME MMA 10 zostaje przełożona na maj. Właśnie w tym miesiącu Norman Parke (28-7-1) miał stoczyć swój następny pojedynek w KSW. ”Stormin” wpisem w mediach społecznościowych nie poprawił swojej sytuacji w największej organizacji w naszym kraju…

Don Kasjo: Parke wydał na siebie wyrok śmierci! Też tak sądzicie?

Kasjusz Życiński nie ma obaw przed starciem z byłym zawodnikiem UFC. Popularny ”Don Kasjo” już w maju stoczy piąty pojedynek w FAME MMA. W freakowej organizacji będzie to dla niego drugi start w formule bokserskiej.

Maciej Kawulski na worku i tarczach. Szybkość właściciela KSW robi ogromne wrażenie [WIDEO]

Maciej Kawulski to jeden z właścicieli Federacji KSW, który w kwietniu skończy 41 lat. Ze sportem kojarzony jest głównie jako jeden z głównodowodzących największą polską organizacją mieszanych sztuk walki, ale jak widać, sam potrafi także się dobrze ruszać!