MMA PLJan BłachowiczJan Błachowicz o walce o pas mistrzowski UFC: Jiri Prochazka powinien walczyć ze mną!

Jan Błachowicz o walce o pas mistrzowski UFC: Jiri Prochazka powinien walczyć ze mną!

Jan Błachowicz niestety na razie nie dostanie od UFC walki o pas mistrzowski wagi półciężkiej. O ten mają zmierzyć się w głośnym rewanżowym starciu Jiri Prochazka i Glover Teixeira.

Jan Błachowicz

O starciu tym pisaliśmy TUTAJ -> Będzie walka Jiri Prochazka vs Glover Teixeira 2! Znamy szczegóły!

Polak w rozmowie z portalem MMAfighting.com skomentował to zestawienie i przypomniał, że Czech po wywalczeniu pasa mistrzowskiego wyzywał do walki właśnie jego, a potem zmienił zdanie.

Jan Błachowicz o walce o pas mistrzowski UFC: Jiri Prochazka powinien walczyć ze mną!

Błachowicz uważa, że Jiri Prochazka powinien jemu dać walkę o pas mistrzowski kosztem natychmiastowego rewanżu z Teixeirą, a starcie to powinno odbyć się w Europie:

“Wypowiedział moje imię kilkukrotnie. Że chce mnie, że jestem następny w kolejce, a potem zmienił zdanie. Nie wiem dlaczego, denerwuje mnie ta sprawa. Powinien walczyć ze mną. To byłaby świetna walka – Europa i świat na nią zasługują. Nie wiem dlaczego zaczął uciekać od tego zestawienia.

To proste. Ja wygrałem swoją walkę, on wygrał swoją. Będzie bronił pasa, a ja jestem następny. Dla mnie to prosta sytuacja. Oczywiście Prochazka z Teixeirą dali świetną walkę, ale trzeba konkretnych decyzji. Bez polityki, bez pieprzenia głupot. Trzeba zrobić tę naszą walkę.”

Może zatem po grudniu 2022 roku zobaczymy starcie Prochazka vs Błachowicz?

Zobacz także:

Mateusz Murański z Pasutem parodiują ostatnie sytuacje: Góra, góra! [WIDEO] Widzieliście?

Mateusz Murański wraz z innym zawodnikiem FAME MMA – Robertem Pasutem postanowili na tik toku parodiować ostatnie zachowanie ”Murana”. Mowa o programie ”cage”, w którym gościem również był Rafał ”Takefun” Górniak i Franek ”Franio” Rusiecki.

Ferrari nie jest pewny czy Zusje będzie za nim w starciu z Bombą: Wiesz jak jest z kobietami! Co wy na to?

Amadeusz Roślik nie jest wcale przekonany, że Kamila Smogulecka będzie mu kibicować w najbliższym starciu. ”Ferrari” już siedemnastego września na gali High League 4 zmierzy się z Pawłem Bomba. Tu jest prawdziwy konflikt – co mogliśmy zobaczyć podczas wczorajszej konferencji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis