MMA PLJan BłachowiczJan Błachowicz o walce Jurasa z Pudzianem: Jestem zły, bo wystarczyło trochę wcześniej…

Jan Błachowicz o walce Jurasa z Pudzianem: Jestem zły, bo wystarczyło trochę wcześniej…

Mistrz wagi półciężkiej UFC Jan Błachowicz w rozmowie z Jaru Świątkiem z myMMA.pl opowiedział o walce Jurasa z Pudzianem, do której doszło na ostatniej gali KSW 61.

Mariusz Pudzianowski pokonał w walce wieczoru tego wydarzenia Łukasza Jurkowskiego przez TKO w 3 rundzie, choć zdaniem Błachowicza, Juras mógł to starcie wygrać, gdyby tylko zaczął wcześniej brać na poważnie swoje przygotowania.

Jan Błachowicz o walce Jurasa z Pudzianem: Jestem zły, bo wystarczyło trochę wcześniej…

“Walka Jurasa z Pudzianem wszystkich zaskoczyła pozytywnie. Każdy spodziewał się flaków z olejem, a było fajnie. Było na co popatrzeć, były emocje i o to w tej walce chodziło najbardziej. Wiadomo, że mi bliżej do Jurasa niż do Mariusza, mimo że z Mariuszem cały czas się przecinamy na sali. Mimo wszystko smutno, że wynik nie taki, jakbyśmy chcieli. Gdyby było więcej zdrowia u Jurasa, to kto wie jakby to się skończyło, ale nie było u niego zdrowia. Ja jestem zły na jedno – w mojej opinii wystarczyło trochę wcześniej zacząć zdrowo żyć, trochę się przyłożyć. Nie jak zawodowiec, że rzuca całą robotę, którą ma, bo to też jest ważne. Ale wystarczyło parę rzeczy zmienić i mógł to wygrać.”

Cały wiwad Jaru Świątka z Janem Błachowiczem do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

Walka na horyzoncie? Pudzianowski zaczepia Khalidova: To nic nie da!

To byłoby dopiero zaskakujące zestawienie. Mariusz Pudzianowski (15-7) postanowił w mediach społecznościowych zaczepić Mameda Khalidova (35-7-2).

Karolina Kowalkiewicz wraca do klatki UFC! Mocna rywalka na powrót! Będzie zwycięstwo?

Karolina Kowalkiewicz wraca do klatki UFC! Była pretendentka do pasa największej federacji na świecie zawalczy już w te wakacje! Rywalką Łodzianki będzie zaprawiona w bojach – Jessica Penne.

Tomasz Sarara zadebiutuje w MMA już na gali KSW 62. Znamy też rywala!

Na gali KSW 62 dojdzie do długo wyczekiwanego debiutu jednego z najlepszych polskich kickbokserów w formule MMA. Tomasz Sarara (0-0) spotka się 17 lipca z ostatnim rywalem, który pokonał go w ringu, Vladimirem Tokiem (0-1). Starcie odbędzie się w limicie kategorii ciężkiej.