MMA PLJan BłachowiczJan Błachowicz o trenerze Oknińskim: Większą radość sprawiła mu moja porażka niż wygrana jego zawodnika

Jan Błachowicz o trenerze Oknińskim: Większą radość sprawiła mu moja porażka niż wygrana jego zawodnika

Jan Błachowicz ma dość jednoznaczne zdanie o trenerze Mirosławie Oknińskim. Przedstawił je w audycji u swojego szwagra w Newonce Radio. W programie “Jurasówka” odniósł się on do utraty pasa mistrzowskiego wagi półciężkiej, ale też skomentował słowa trenera Mirosława Oknińskiego.

Przypominamy, że na minionej gali UFC 267 w Abu Dhabi, Błachowicz doznał zaskakującej porażki z Golverem Teixeirą i stracił pas mistrzowski wagi półciężkiej. Na tej samej imprezie podopieczny Mirosława Oknińskiego – Michał Oleksiejczyk znokautował Shamila Ghamzatova odnosząc drugą wiktorię w UFC z rzędu.

Jan Błachowicz o trenerze Oknińskim: Większą radość sprawiła mu moja porażka niż wygrana jego zawodnika

I właśnie porażka Błachowicza i wygrana Oleksiejczuka sprawiły, że trener Akademii Sportów Walki Wilanów śmiało zestawiał obu zawodników na równi. Co na to zatem sam Jan Błachowicz?

“Nie trawię go, spływa to po mnie jak po kaczce. Dla mnie ta osoba jest żenua i jakby nie chcę robić PR-u tej osobie. Powiem Ci tylko jedno. Ja wiem, że tej osobie sprawiła większą radość moja porażka niż wygrana jego zawodnika.”

Na dodatek Błachowicz skomentował też potencjalną walkę z Michałem Oleksiejczukiem, którą trener Mirosław Okniński prowokował:

“Ja nawet nie myślę o tym, bo to jest przepaść. Ja nie mówię, że do takiej walki kiedyś nie dojdzie w przyszłości, ale na ten moment to jest absolutna przepaść. Jesteśmy na zupełnie innym etapie.”

Zobacz także:

Kolejna gala The War nadciąga! Będziecie oglądać?

Znamy już komplet ekip, które wezmą udział w walkach grupowych 3vs3 oraz 5vs5 na trzeciej edycji THE WAR.

“Rosomak Bieszczadzki” zawalczy już za miesiąc. Czy Polak zwojuję francuską gale?

“Rosomak Bieszczadzki” to zawodnik, który szybko wkupił się w łaski sympatyków sportów walki. Wkrótce Paweł Biernat stoczy swoja kolejną walkę.