MMA PLJan BłachowiczJan Błachowicz o Michale Oleksiejczuku: Jeśli nadrobi te braki to…

Jan Błachowicz o Michale Oleksiejczuku: Jeśli nadrobi te braki to…

Jan Błachowicz (28-8) został zapytany czy Michał Oleksiejczuk (15-4) jest w stanie dojść do walk z ścisłą czołówką! ”Cieszyński Książę” gwarantuje, że jeśli ”Lord” poprawi umiejętności w parterze to może jeszcze wielu zaskoczyć.

38-latek wstępie do swojej drugiej obrony pasa w wadze półciężkiej ma stanąć czwartego września. Niewykluczone, że data gali UFC 266 ulegnie zmianie. Podopieczny Roberta Jocza zmierzy się z doświadczonym Gloverem Teixeirą (32-7). Brazylijczyk mistrzowską szansę dostanie po pięciu zwycięstwach z rzędu.

Błachowicz został zapytany o Oleksiejczuka!

Jan Błachowicz (28-8) w rozmowie z portalem InTheCage.pl został zapytany o Michała Oleksiejczuka (15-4). Błachowicz zapewnia, że ”Lord” jeśli chodzi o stójkę – mocno nie odbiega od światowej czołówki.

Ma dużo zaległości w płaszczyźnie parterowej jeśli nadrobi te braki to jak najbardziej. Wszystko jest w jego rękach, ja mu życzę jak najlepiej. Jeżeli naprawdę poprawi aspekt parterowy, to stójkowo na pewno nie odstaje w ogóle od nikogo jakoś bardzo.      

Reprezentant Akademii Sportów Walki Wilanów stoczył już pierwszą walkę po ponad rocznej przerwie. Oleksiejczuk na UFC 260 nie miał łatwego zadania, ponieważ przeciwnik postawił wysoko poprzeczkę, a potencjalna przegrana mogła zakończyć się zwolnieniem. To była prawdziwa 3-rundowa bitka. Sędziowie niejednogłośnie wskazali na konto ”Lorda”.

Zobacz także:

Wielki szacunek! Niewidomy Ignacy Widłak wystartował na mistrzostwach polski w BJJ! Widzieliście?

Ignacy Widłak może być przykładem nie tylko dla młodzieży! Zawodnik z Kielc udowadnia, że można pokonywać bariery mimo przeciwności losu. Reprezentant Copacabany Kielce jest od urodzenia niewidomy, a mimo to wystąpił w młodzieżowych mistrzostwach polski w BJJ.

Piotr Szeliga: Dostałem propozycję walki z Pudzianem! [WIDEO] Zaskoczeni?

No to mamy spore zaskoczenie! Jak się okazuje Piotr Szeliga dostał propozycję walki z… Mariuszem Pudzianowskim (15-7). Przypomnijmy, że wcześniej pomiędzy nimi była wymiana zdań w mediach społecznościowych.