MMA PLJan BłachowiczJan Błachowicz o Jonie Jonesie: Waga półciężka, waga ciężka… to bez znaczenia. Wierzę, że się spotkamy

Jan Błachowicz o Jonie Jonesie: Waga półciężka, waga ciężka… to bez znaczenia. Wierzę, że się spotkamy

Foto: Facebook/ Jan Błachowicz
Foto: Facebook/ Jan Błachowicz

Jan Błachowicz przygotowuje się właśnie do walki o tytuł mistrzowski wagi półciężkiej, ale nie zapomina o Jonie Jonesie. Polak będzie walczył z Dominickiem Reyesem w walce o zwakowany przez “Bonesa” tytuł mistrzowski na UFC 253, ale Jones ciągle jest na jego celowniku.

Jon Jones oddał bowiem pas mistrzowski swojej dywizji wagowej i zapowiedział przenosiny do kategorii ciężkiej. O jego były już tytuł zmierzą się właśnie Jan Błachowicz i Dominick Reyes. Ich pojedynek odbędzie się 26 września na UFC 253: Adesanya vs. Costa.

Jan Błachowicz o Jonie Jonesie: Waga półciężka, waga ciężka… to bez znaczenia. Wierzę, że się spotkamy

Mimo tego, że przed Polakiem pojawił się zupełnie nowa przeszkoda do sięgnięcia po swoje marzenia, to nie zapomina jednak o Jonesie.

W rozmowie z TVP Sport Błachowicz zapowiedział, że nadal będzie “polował” na Jonesa:

“Ja też rozumiem jego punkt widzenia – walczył w półciężkiej już tyle czasu, więc może chcieć czegoś nowego. W wadze ciężkiej pewnie zarobi więcej, dlatego jestem w stanie go zrozumieć. Nie zmienia to faktu, że kiedyś się jeszcze spotkamy – głęboko w to wierzę. Wszystko jedno. Waga półciężka, waga ciężka… to bez znaczenia. Wierzę, że się spotkamy.”

Cała rozmowa TVP Sport z Janem Błachowiczem do sprawdzenia -> TUTAJ.

Zobacz także:

Mistrz z uznaniem o Janie Błachowiczu! “To jeden z najlepszych półciężkich na świecie”Wczoraj odbyła się kolejna gala UFC

Vadim Nemkov wypowiedział się na temat tego, czy jest najlepszym zawodnikiem wagi półciężkiej na świecie. Rosjanin nie patrzy na to w ten sposób, gdyż jego zdaniem ścisłą czołówkę w dywizji do 93 kilogramów tworzy m.in. Jan Błachowicz (26-8).

UFC on ESPN+ 33: Smith vs. Rakic – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

W najbliższą sobotę w Las Vegas odbędzie się gala UFC on ESPN+ 33. Kilka pojedynków może być naprawdę interesujących.

Joanna Jędrzejczyk o szansach Błachowicza na mistrzostwo UFC. Co powiedziała?

Joanna Jędrzejczyk wypowiedziała się o szansach Jana Błachowicza na mistrzostwo organizacji UFC. Polak już niedługo stanie przed szansą zdobycia tytułu mistrzowskiego największej organizacji MMA na świecie.