MMA PLJan BłachowiczJan Błachowicz o hejterach Kowalkiewicz: Chamskie zachowanie, Karolina na to nie zasługuje!

Jan Błachowicz o hejterach Kowalkiewicz: Chamskie zachowanie, Karolina na to nie zasługuje!

Jan Błachowicz (28-9) w programie ”Koloseum” został zapytany o ostatnią sytuację z Karoliną Kowalkiewicz (12-7). Była pretendentka do pasa w wadze słomkowej postanowiła przeczytać komentarze przy jednym z forum o MMA. To nie była dobra decyzja, ponieważ tak zwanych trolli/hejterów nie brakuje.

Błachowicz

Karolina postanowiła zareagować na insta stories.

Powiem wam, że jestem raczej… Jestem odporna na to – co się dzieje w internecie. Na tą całą falę hejtu, na te niefajne wiadomości, komentarze i tak dalej, ale czasami człowiekowi robi się cholernie przykro. Naprawdę nie wiem – co ludzie mają w głowach, ale na jednym z portali poświęconych MMA pojawił się taki artykuł, że zasugerowałam – że wracam do oktagonu. Bardzo rzadko czytam komentarze jednak z ciekawości weszłam, żeby zobaczyć, co tam napisali. Poczytałem komentarze ludzi i powiem wam, że naprawdę jest mi cholernie przykro. W ogóle tego nie rozumiem, z jaką łatwością można na drugiego człowiek wylewać wiadro pomyj. Oceniać jego życie, nie mając pojęcia o tym życiu.

Całe wideo poniżej:

Błachowicz: No to są po prostu za przeproszeniem je*nięci w łeb i tyle!

Jan Błachowicz podczas programu ”Koloseum” został zapytany o ostatnią sytuację z Karoliną Kowalkiewicz.

Chamskie zachowanie. Karolina na to nie zasługuje. Raz, że jest świetną osobą, świetnym człowiekiem, to też świetnym sportowcem. Ja ją wspieram i będę wspierał. Cieszę się, że wraca. Tak samo, jak i Asia. Ja się cieszę. Cieszę się, że będę znów mógł przeżywać emocje i wysyłam im energię na ich walki. Ci wszyscy, którzy hejtują – no to są, po prostu za przeproszeniem je*nięci w łeb i tyle.

Reakcja Błachowicza:

Zobacz także:

Organizacja PunchDown zapowiada następną galę! Trwa rekrutacja! Zaskoczeni?

Tak to prawda! Organizacja PunchDown w mediach społecznościowych zapowiedziała następną galę na tak zwane ”listwy”. W tym momencie ruszyła rekrutacja.

PRIME SHOW MMA: Próbował wyprowadzić z równowagi rywala! Kapela pocałował Kossakowskiego! Widzieliście?

Wczoraj odbył się kolejny program ”PRIME MMA ZADYMA”. Tym razem doszło do konfrontacji słownej pomiędzy Ziemowitem Piastem Kossakowskim, a Jasiem Kapelą. Na koniec doszło również do face to face.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis