MMA PLGamrotJan Błachowicz o Gamrocie: Zapamiętajcie te nazwisko. Wierzę, że będzie mistrzem!

Jan Błachowicz o Gamrocie: Zapamiętajcie te nazwisko. Wierzę, że będzie mistrzem!

Foto: KSW

Jan Błachowicz (26-8) już w najbliższą sobotę stoczy upragnioną walkę o tytuł. Polak podczas UFC 253 zmierzy się z mocnym Dominickiem Reyesem (12-1), a w stawce będzie pełnoprawny pas kategorii półciężkiej.

W walce wieczoru dojdzie do wyczekiwanego starcia o tytuł wagi średniej. Do drugiej obrony pasa stanie Israel Adesanya (19-0), który podejmie również niepokonanego Paulo Costę (13-0). Brazylijczyk ma przed sobą szansę życia. Costa odnotował pięć zwycięstw pod banderą UFC. 

Jan Błachowicz przedstawia światu Mateusza Gamrota!

Jan Błachowicz (26-8) jest przekonany, że Mateusz Gamrot (17-0) w największej organizacji na świecie zrobi furorę. ”Cieszyński Książę” na konferencji prasowej został zapytany o najpopularniejszych zawodników MMA w naszym kraju. Błachowicz nie miał problemu z wymienieniem nazwisk.

Joanna oczywiście. Michał Materla, Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski  strongman, który został zawodnikiem MMA. Daniel Omielańczuk, który walczył wcześniej w UFC, a teraz będzie walczył o pas w ACA. To też bardzo dobra organizacja. Jest więc wielu dobrych gości w Polsce (..) Mateusz Gamrot  zapamiętajcie to nazwisko. Podpisał teraz kontrakt z UFC. Wierzę, że będzie mistrzem. Ma wszystko.

Mateusz Gamrot (17-0) już siedemnastego października spełni swoje marzenie. ”Gamer” zadebiutuje w UFC na Fight Island. Były podwójny mistrz KSW  już w pierwszej walce zmierzy się z solidnym Magomedem Mustafaevem (14-4).

W ostatnim starciu reprezentant Czerwonego Smoka wystąpił na KSW 54. 29-latek pokonał po całym dystansie Mariana Ziółkowskiego (21-8-1), który zaskoczył w stójce. Mowa choćby o prostych, które często dochodziły do celu. Po 5 rundach sędziowie byli zgodni jednogłośnie punktując zwycięstwo Gamrota.

Zobacz także:

Mamed Khalidov zdradza pewną historię! Zaskoczeni?

Mamed Khalidov powiedział o swoich walkach na ulicy. Już w październiku stanie przed szansą rewanżu!

Paulo Costa w formie! Będzie nowy mistrz?

Niepokonany Paulo Costa jest w formie przed sobotnim pojedynkiem. Brazylijczyk już w sobotę zmierzy się z również niepokonanym Israelem Adesanyą