MMA PLDaniel CormierJan Błachowicz o Cormierze: Pokazuje to jakim fałszywym jest człowiekiem!

Jan Błachowicz o Cormierze: Pokazuje to jakim fałszywym jest człowiekiem!

Jan Błachowicz (28-8) jest już w Polsce! ”Cieszyński Książę” skomentował ostatnie zachowanie Daniela Cormiera (22-3). Padło też pytanie o stronniczy komentowanie jego walki z Israelem Adesanyą (20-1).

Błachowicz

Błachowicz ma za sobą pierwszą udaną obronę pasa w kategorii półciężkiej. Podopieczny Roberta Jocza i Roberta Złotkowskiego podczas UFC 259 w Las Vegas skradł zero z bilansu Nigeryjczyka. Błachowicz po 5-rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

38-latek pełnoprawny tytuł wywalczył dwudziestego szóstego września w Abu Dhabi. Jan Błachowicz w drugiej rundzie zdemolował Dominicka Reyesa.

Błachowicz o stronniczym komentarzu na UFC 259!

Nie tylko fani w naszym kraju zauważyli stronniczy komentarz przy walce Jana Błachowicza (28-8) z Israelem Adesanyą (20-1). O tą sytuację Błachowicz został zapytany w rozmowie z portalem mmarcoks.pl.

Słyszałem, że komentarz był stronniczy. Wydawało się, jakimi to są profesjonalistami, a tutaj wyszedł z nich, nie wiem, czy brak profesjonalizmu, czy tak kochają Adesanyę, że nie mogli w ogóle widzieć, że on przegrywa tę walkę. Tak naprawdę dla mnie to jest nieistotne. To trzeba zapytać ich, o co chodziło.

Błachowicz też zareagował na zachowanie Daniela Cormiera (22-3), który potrafi krytykować, aby chwilę później wypowiadać się o kimś w pochlebnych słowach.

To też pokazuje troszeczkę, jakim Cormier jest chyba fałszywym człowiekiem. Z jednej strony gratuluje, pisze jakieś tweety, a później walkę komentuje i widzi tylko jednego zawodnika. Ja sobie tam opinię prywatną wyrabiam i tyle.

Zobacz także:

Jan Błachowicz jak Andrzej Gołota? Mistrz woli porównania do Joe Fraziera!

Jan Błachowicz (28-8) jest po pierwszej obronie tytułu w wadze półciężkiej. Po wielkim sukcesie naszego reprezentanta pojawiły się porównania do legend boksu – Joe Fraziera (32-4-1, 27 KO) i Andrzeja Gołoty (41-9-1, 33 KO).

Jest konflikt na linii Don Kasjo-Kwieciński! Widzieliście?

Jak widać konflikt pomiędzy Kasjuszem Życińskim, a Alanem Kwiecińskim jeszcze bardziej się nasila. Efekty tego zobaczymy pod koniec marca, gdy nastąpi premiera nowego sezonu ”Ekipy z Warszawy”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis