MMA PLJan BłachowiczJan Błachowicz nie wyklucza sparingów z legendą KSW: Ma dziwny styl, będziemy o tym myśleć!

Jan Błachowicz nie wyklucza sparingów z legendą KSW: Ma dziwny styl, będziemy o tym myśleć!

Jan Błachowicz (27-8) szóstego marca stanie do pierwszej obrony pasa w kategorii półciężkiej. Podczas UFC 259 zmierzy się z niepokonanym Israelem Adesanyą (20-0). Nigeryjczyk po następnym triumfie postanowił przejść do wyższej wagi. ”Cieszyński Książę” nie wyklucza sparingów z legendą KSW!

W co-main evencie do następnej obrony pasa stanie Amanda Nunes (20-4). ”Lwica” w kategorii piórkowej skrzyżuje rękawice z Megan Anderson (10-4). Australijka dostanie szansę mistrzowską po dwóch efektownych zwycięstwach. 30-latka poddała Zarahe Fairn i zapewniła pierwszą przegraną w rekordzie – Norma Dumont.

Legenda KSW pomoże Błachowiczowi?

Niewykluczone, że legenda KSW pomoże w przygotowaniach Jana Błachowicza (27-8). Wojownik z Cieszyna w rozmowie z TVP Sport został zapytany o potencjalne sparingi z Mamedem Khalidovem (35-7-2). Błachowicz uznał to za świetny pomysł, ponieważ jego zdaniem olsztynian ma po prostu dziwny styl.

A wiesz, że nawet dzisiaj o tym pomyślałem? Na Instagramie wyskoczyło mi zdjęcie Mameda i sobie pomyślałem, że przecież on ma taki styl… Dziwny. Będziemy o tym myśleć. Będę musiał porozmawiać z trenerami, jak to widzą i czy oczywiście Mamed będzie w ogóle chętny do przyjazdu, do pomocy.

Pewne jest jedno! Izu Ugonoh będzie jednym z głównych sparingpartnerów Błachowicza przed walką z Adesanyą. Co ciekawe były pięściarz zna ”Izzyego”.

Warunkami. I wzrost, i styl poruszania się, i zasięgi ma takie same. Jedyna różnica, że jest dużo cięższy, ale na pewno będziemy korzystać z jego pomocy.

Zobacz także:

Mocna riposta Szulakowskiego! Chcielibyście zobaczyć taką walkę?

To była dopiero riposta! Grzegorz Szulakowski w mediach społecznościowych odpowiedział ”Storminowi”