MMA PLNajnowszeJan BłachowiczJan Błachowicz nie wiedział, że dostał walkę o pas UFC. Przez brak wi-fi nie śledził MMA.PL

Jan Błachowicz nie wiedział, że dostał walkę o pas UFC. Przez brak wi-fi nie śledził MMA.PL

Niecodzienna sytuacja z życia byłego mistrza wagi półciężkiej UFC. Jan Błachowicz nie wiedział bowiem, że dostał walkę o pas mistrzowski już na gali UFC 282. Dziennikarz Ariel Helwani przekazał opinii publicznej ciekawą anegdotę z Polakiem w roli głównej.

Jan Błachowicz

Przypominamy, że Jan Błachowicz już 10 grudnia wystąpi na gali UFC 282 w Las Vegas. Tam skrzyżuje rękawice z Magomedem Ankalaevem. Walką wieczoru tego wydarzenia miało być starcie Jiri Prochazka vs Glover Teixeira 2 z pasem mistrzowskim jako stawką.

Jednak z powodu kontuzji barku Czecha i zapowiadanej długiej jego przerwy, Prochazka zwakował pas, a o niego zawalczy właśnie Polak!

Jan Błachowicz nie wiedział, że dostał walkę o pas

To właśnie walka Błachowicz vs Ankalaev została nową walką wieczoru grudniowej gali UFC 282, a stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski wagi półciężkiej!

Co ciekawe, Jan Błachowicz był nieświadomy zamieszania ze swoim udziałem, bowiem przebywał wtedy w samolocie lecącym do Las Vegas.

Dziennikarz Ariel Helwani przekazał, że Polak dowiedział się o otrzymaniu walki o pas zaraz po wylądowaniu w stolicy stanu Nevada, kiedy włączył telefon i sieć zaczęła działać:

“Jan Błachowicz wylądował w Vegas kilka minut temu. Nie miał na pokładzie działającego WI-FI. Właśnie dowiedział się, że walczy o pas 10 grudnia. Nie miał pojęcia o tym, dopóki nie włączył telefonu. Wszystko działo się, gdy był w powietrzu.”

Zobacz także:

Weili Zhang chce zostać podwójną mistrzynią UFC! Co wy na to?

Weili Zhang (23-3) w ostatnim pojedynku ponownie została mistrzynią w wadze słomkowej. Reprezentantka Chin nie zamierza na tym poprzestać, bowiem zapewnia, że chce zostać podwójną mistrzynią największej organizacji na świecie.

Mocna wymiana zdań Boxdela z Nitro: Jesteś tchórzem i na żywo…  Widzieliście?

Dokładnie na twitterze doszło do mocnej wymiany zdań pomiędzy Michałem Baronem, a Sergiuszem Górskim. Czy ”Nitrozyniak” jeszcze kiedykolwiek zawalczy w organizacji FAME MMA? Zapewne wiele fanów Górskiego się nad tym często zastanawia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis