MMA PLJan BłachowiczJan Błachowicz miażdży Coreya Andersona w The MMA Hour: Szczeka, bo wie, że jest za płotem

Jan Błachowicz miażdży Coreya Andersona w The MMA Hour: Szczeka, bo wie, że jest za płotem

W ostatnich dniach głośno było o medialnym beefie, w którym udział brali Jan Błachowicz i jego były rywal, któremu na trochę wybił MMA z głowy – Corey Anderson.

Amerykanin po wygraniu z Ryanem Baderem i awansie do finału Grand Prix wagi półciężkiej poczuł się na tyle pewnie, że zaczął wyzywać i kpić z Błachowicza wspominając ich pierwszą walkę, którą wygrał decyzją sędziów.

Anderson zapomniał jednak jak skończył się ich rewanż, po którym odszedł z UFC i musiał zrobić sobie chwilę przerwy, by poukładać sobie wszystko w głowie:

Jan Błachowicz miażdży Coreya Andersona w The MMA Hour: Szczeka, bo wie, że jest za płotem

Polak był gościem Ariela Helwaniego w programie The MMA Hour, gdzie zmiażdżył Amerykanina:

“Różnica między nim a mną polega na tym, że kiedy ja przegrałem walkę, to nie poddałem się, bo nie jestem osobą, która łatwo odpuszcza. On jak przegrał, to zrezygnował z UFC i odszedł, uciekł nawet. Może w UFC miał za dużą presję i poszedł walczyć w drugiej lidze? A teraz szczeka, bo wie, że jest za płotem. Dajcie spokój, nie rozumiem tego.

Dlaczego nie został w UFC? Mógł renegocjować umowy, mógł dogadać się co do kasy. Ale nie zrobił tego, bo to tchórz i zrezygnował. On dlatego teraz tak szczeka. Wie, że w Bellatorze jest bezpieczny, bo mnie tam nie ma. Dlatego zaczął szczekać na twitterze.”

Amerykanin podobno szuka jakiejś riposty na te słowa Polaka, ale za cholerę nie może ich znaleźć i najprawdopodobniej albo powtórzy to, co napisał już wcześniej, albo po prostu przestanie już szczekać, uświadamiając sobie, że się wygłupił.

Zobacz także:

Jak oglądać KSW 64 w Internecie?

Już 23 października czeka nas kolejna gala Federacji KSW. Tym razem przygotowano naprawdę imponującą rozpiskę.

Adrian Zieliński jak Anthony Johnson! Idzie walczyć dwie kategorie wyżej na FEN 37. Znamy rywala!

Szymon Dusza (10-5, 7 KO, 1 SUB) podejmie Adriana Zielińskiego (20-11, 7 KO, 6 SUB) podczas gali FEN 37, która 19 listopada odbędzie się we wrocławskiej hali Orbita. Pojedynek odbędzie się w limicie kategorii półśredniej, w której zadebiutuje były mistrz wagi piórkowej. Transmisja gali odbędzie się tylko w systemie PPV.

Organizacja podjęła decyzje! Nie Chic, a Misiek z Nadarzyna zmierzy się z ”Żuromem” na MMA VIP 4!

Podczas drugiej konferencji prasowej promującą galę MMA VIP 3 doszło do ogłoszenia. ”Misiek z Nadarzyna” oficjalnie będzie najbliższym przeciwnikiem Andrzeja ”Żuroma” Żuromskiego. Do walki dojdzie na początku 2022 roku.