MMA PLJan BłachowiczJan Błachowicz ma kolejnego rywala? Szykuje się walka dwóch mistrzów?

Jan Błachowicz ma kolejnego rywala? Szykuje się walka dwóch mistrzów?

Foto: Facebook/ Jan Błachowicz

Czy Jan Błachowicz ma już kolejnego rywala? Wiele wskazuje na to, że osiągnięto porozumienie w sprawie chęci stoczenia super fightu między dwoma mistrzami UFC! Jedną ze stron w oktagonie miałby być właśnie Polak!

Błachowicz jest aktualnym pełnoprawnym mistrzem wagi półciężkiej UFC, który tytuł mistrzowski zdobył nokautując w drugiej rundzie Dominicka Reyesa. Polak sięgnął po tytuł, który przez lata dzierżył Jon Jones.

Jan Błachowicz ma kolejnego rywala? Szykuje się walka dwóch mistrzów?

Błachowicz w mediach społecznościowych odniósł się do ostatnich słów mistrza wagi średniej Israela Adesanyi. Nigeryjczyk przyznał bowiem, że wcale niespieszno mu do rewanżu z Robertem Whittakerem, który na UFC 256 pewnie pokonał Jareda Cannoniera i stanął w kolejce do pojedynku o pas wagi średniej. Adesanya chce walki z Janem Błachowiczem!

Polak także jest otwarty na ten super fight:

“Słyszałem, że Israel Adesanya chce walczyć ze mną w kolejnej walce. Żaden problem! Jeśli jesteś gotowy walczyć w marcu, to zróbmy to! Przygotujcie trochę fajerwerków na ten pojedynek.”

A czy Wy chcielibyście zobaczyć pojedynek Jana Błachowicza z niepokonanym w zawodowej karierze Israelem Adesanyą?

Zobacz także:

Gegard Mousasi ponownie mistrzem. Bellator 250 – wyniki

Za nami gala Bellator 250 w Uncasville w stanie Connecticut. Wyłoniono na niej nowego mistrza kategorii średniej.

Adam Wieczorek na wolności! Będzie powrót do UFC?

Mamy dobrą wiadomość dla fanów Adama Wieczorka (10-2)! ”Siwy” jest na wolności i niewykluczone, że już niedługo wróci do klatki największej organizacji na świecie.

Soszyński o Khalidovie i Materli: Wszyscy mnie pytali: “Dlaczego on nie walczy w UFC?”

Przez wiele lat wydawało się, że zatrudnienie Mameda Khalidova przez UFC jest nieuniknione. Podobnie było z Michałem Materlą, który podczas swoich treningów w Stanach pokazywał, że nie odbiega umiejętnościami od zawodników największej organizacji świata. Ostatecznie jednak, żadna z legend mieszanych sztuk walki w Polsce, nie spróbowała swoich sił w UFC.