MMA PLJan BłachowiczJan Błachowicz ląduje dzisiaj w Polsce! Sprawdź o której powitać mistrza UFC!

Jan Błachowicz ląduje dzisiaj w Polsce! Sprawdź o której powitać mistrza UFC!

Foto: Esther Lin, MMA Fighting

Jan Błachowicz wraca do kraju! Około godziny 15.15 planowany jest przylot Cieszyńskiego Księcia do Warszawy. Wszyscy powitajmy nowego mistrza UFC!

O powrocie mistrza do kraju poinformował Dominik Durniat na swoim twitterze.

Uwaga Ogłoszenie!

Jan Błachowicz jutro o 15.15 ląduje na lotnisku Chopina.

Wiecie co z tym zrobić.

Informacje o dokładnej godzinie przylotu nowego mistrza UFC i ewentualnych opóźnieniach można śledzić tutaj.

Wszyscy kibice, którzy chcieliby powitać Jana Błachowicza muszą pamiętać o obowiązujących na lotniskach zasadach reżimu sanitarnego. Chodzi między innymi o obowiązek noszenia masek ochronnych i zachowywanie odstępu od innych osób. Dokładne zasady poruszania się po lotnisku Chopina w Warszawie dostępne są tutaj.

Jan Błachowicz mistrzem UFC!

Wczorajsza noc na długo pozostanie w pamięci wszystkich fanów MMA w Polsce. Jan Błachowicz jako drugi Polak w historii został mistrzem największej federacji MMA na świecie. W najważniejszym starciu zwyciężył przez techniczny nokaut z Dominickiem Reyesem

Jak na razie nie wiadomo kto będzie kolejnym przeciwnikiem Cieszyńskiego Księcia. Wśród prawdopodobnych rywali wymienia się byłego mistrza wagi półciężkiej Jona Jonesa, Thiago Santosa i mistrza wagi średniej UFC, Israela Adesanyę.

Jan Błachowicz przyznał jednak na konferencji prasowej, że nie myśli teraz o kolejnych pojedynkach. Teraz nadszedł czas dla rodziny i przyjaciół. Kolejnych walk z udziałem Polaka możemy się spodziewać dopiero za kilka miesięcy.

Aktualnie oczekuję na przyjście na świat mojego syna. Dopiero po narodzinach będziemy mogli porozmawiać o następnej walce. Teraz jest czas aby odpocząć, świętować i cieszyć się z wygranej.

Zobacz także:

Prezydent Andrzej Duda pogratulował Janowi Błachowiczowi zdobycia pasa UFC

Prezydent RP Andrzej Duda pogratulował Janowi Błachowiczowi zdobycia pasa mistrzowskiego UFC. Głowa państwa co prawda musiała zrobić to dwa razy, bo za pierwszym razem wkradł się błąd.

Premier Mateusz Morawiecki pogratulował Janowi Błachowiczowi zdobycia pasa UFC!

Premier naszego kraju, Mateusz Morawiecki pogratulował Janowi Błachowiczowi zwycięstwa na minionej gali UFC 253 i zdobycia pasa mistrzowskiego największej organizacji MMA na świecie!

Jan Błachowicz po zdobyciu pasa: Złamałem mu nos. Wiedziałem, że jeszcze chwila i będzie po robocie!

To był jeden z najpiękniejszy dni w polskim MMA! Jan Błachowicz (27-8) zostaje nowym mistrzem kategorii półciężkiej. Polak liczy, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do jego zestawienia z ”Bonesem”.