MMA PLJan BłachowiczJan Błachowicz komentuje słowa Chimaeva: W internecie wygrywa wszystkie pasy…

Jan Błachowicz komentuje słowa Chimaeva: W internecie wygrywa wszystkie pasy…

Jan Błachowicz (28-8) skomentował ostatnie słowa Khamzata Chimaeva (9-0), który stwierdził, że nie miałby problemu, aby zawalczyć w kategorii półciężkiej. To nie koniec, bo ”Borz” gwarantuje, że pokonałby naszego reprezentanta.

27-latek gwarantuje, że jest w stanie pokonać zawodników kategorii półciężkiej. ”Borz” wspomina o swoich sparingach.

Mogę walczyć w półciężkiej. Sparowałem z zawodnikami z top 10. Nie chcę wymieniać ich nazwisk, ale ci goście wiedzą, co się dzieje, kiedy sparują ze mną. Mogę pokonać Błachowicza, Adesanyę też. Israel przegrał z zapasami, Błachowicz nie jest zapaśnikiem.

Błachowicz komentuje słowa Chimaeva!

Jan Błachowicz (28-8) w wywiadzie z Jason Burgos’ Back Talk skomentował ostatnią dyskusyjną wypowiedź ”Borza”. 

Wiesz, on musi coś gadać. W Internecie wygrywa wszystkie pasy, na Twitterze. Wiele razy udowodniłem, że mogę pokonać rywali z niższych dywizji. Też mogę opowiadać, że pokonałbym wszystkich w boksie. Fury’ego i innych. Opowiadać, że gdyby dali mi szansę, to bym ich znokautował. Ale kto mi uwierzy? Chyba tylko ja sam. Może więc gadać, ale gadanie i walka, sparing i walka to dwie zupełnie różne rzeczy.

Tłumaczył Bartłomiej Stachura z lowking.pl

Jan Błachowicz (28-8) już czwartego września stanie do drugiej obrony pasa w kategorii półciężkiej. ”Cieszyński Książę” podczas UFC 266 zmierzy się z doświadczonym Gloverem Teixeirą (32-7).

Zobacz także:

Szalony pomysł FAME MMA? Trzecia walka Ferrari-Polak bez limitu czasu!

Wczoraj podczas konferencji prasowej został poruszony temat głośnej trylogii w organizacji FAME MMA. Mowa tu o zestawieniu Amadeusza Roślika z Adrianem Polańskim.

Różal o drugiej walce z Barnettem: Chciałbym, żeby dał mi jeszcze jedną szansę! [WIDEO] Dojdzie do rewanżu?

Ponad półroku minęło od pierwszego pojedynku pomiędzy Marcinem Różalskim, a Johnem Barnettem. Starcie to wygrał Amerykanin, ponieważ “Różal” odniósł kontuzje, która uniemożliwiła mu kontynuuowanie dalszej walki.