MMA PLCiekawostkiJan Błachowicz dotarł do niebezpiecznego miejsca: Emocje takie same jak przy wchodzeniu do oktagonu

Jan Błachowicz dotarł do niebezpiecznego miejsca: Emocje takie same jak przy wchodzeniu do oktagonu

Mistrz wagi półciężkiej UFC Jan Błachowicz, który przygotowuje się do kolejnej obrony mistrzowskiego pasa dotarł do niebezpiecznego miejsca. Niebezpiecznego z pozoru, choć ludzie o słabych nerwach będąc tam mogą doznać ataku paniki.

Jan Błachowicz

Błachowicz jest obecnie w Norwegii, gdzie nie tylko aktywnie odpoczywa, ale i zwiedza okoliczne atrakcje. Jedną z nich jest góra Kjeragbolten, na której można dotrzeć do miejsca, w którym głaz utknął między dwoma obrywami skalnymi.

Jan Błachowicz dotarł do niebezpiecznego miejsca: Emocje takie same jak przy wchodzeniu do oktagonu

To właśnie w tym miejscu Polak zrobił sobie słynne zdjęcie, które znajduje się w kategorii must watch osób zwiedzających Norwegię:

Wygląda na łatwe, ale nie było 😬 Emocje takie same jak przy wchodzeniu do Octagonu. Warto było 💪 #Kjerag #Norwegia #LegendaryPolishPower

Posted by Jan Blachowicz on Saturday, July 31, 2021

Błachowicz swoją najbliższą walkę stoczy już 30 października na gali UFC 267 w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Tam na Wyspie Yas zwaną Wyspą Walk UFC zmierzy się z Gloverem Teixeirą. Na tej samej gali zobaczymy także Michała Oleksiejczuka oraz prawdopodobnie Marcina Tyburę. Impreza będzie transmitowana w europejskich godzinach, co czyni tę imprezę jeszcze atrakcyjniejszą dla polskich kibiców MMA.

Zobacz także:

Bellator 263: AJ McKee spektakularnie pokonał “Pitbulla”. Pas i milion dolarów dla niego! [WIDEO]

AJ McKee (18-0) poddał Patricio “Pitbulla” Freire (32-5) w pierwszej rundzie walki wieczoru gali Bellator 263 w Los Angeles. Pojedynek ten był finałem Grand Prix kategorii piórkowej, gdzie główną nagrodą był milion dolarów.

UFC on ESPN 28 – wyniki, najlepsze akcje i bonusy [WIDEO]

Za nami gala UFC on ESPN 28 w Las Vegas. Choć rozpiska na papierze nie wyglądała imponująco to nie zabrakło dobrych walk i efektownych skończeń.

Elite Fighters 1: Muran vs Warszawski Dresik – wyniki na żywo z MMA.PL

Zapraszamy do wspólnego śledzenia wyników na żywo z gali Elite Fighters 1, która rozpocznie się już dzisiaj o godz. 19:15. W walce wieczoru wydarzenia kibice zobaczą pojedynek Mateusza Murańskiego z Warszawskim Dresikiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis