MMA PLUFCJan Błachowicz będzie musiał poczekać! Reyes potwierdza pracę UFC nad rewanżem z Jonesem!

Jan Błachowicz będzie musiał poczekać! Reyes potwierdza pracę UFC nad rewanżem z Jonesem!

Według słów Dominicka Reyesa (12-1), gdyby nie wybuch pandemii koronawirusa i aresztowanie Jona Jonesa (26-1, 1 N/C) prowadzącego samochód pod wpływem alkoholu, to oglądalibyśmy jego rewanż z mistrzem wagi półciężkiej UFC!

Zdaniem czołowego zawodnika wagi półciężkiej UFC, organizacja UFC była bardzo blisko finalizacji jego rewanżu z Jonesem.

Reyes i Jones zmierzyli się ze sobą pierwszy raz na gali UFC 247 w lutym tego roku. Wówczas po kontrowersyjnej decyzji sędziów lepszy okazał się “Bones”, który obronił wówczas tytuł mistrzowski.

“Rozmawialiśmy o walce wczesną jesienią. Zaczęliśmy ustalać szczegóły, ale zaczęła się ta cała pandemia, i stanęło wszystko w miejscu.

To, co zrobiłem w naszej pierwszej walce, było mocno komentowane na świecie. Ludzie nadal o tym rozmawiają. Nie tylko ja uważam, że zostałem oszukany podczas tamtej walki. Ludzie też chcą zobaczyć rewanż. Chcą jeszcze raz zobaczyć nasz pojedynek. Dla wielu pas UFC należy do mnie, więc musimy to ponownie rozstrzygnąć.”

Jeśli faktycznie tak jest, to Jan Błachowicz (26-8) będzie musiał obejść się smakiem przed walką o mistrzowski pas UFC, lub – tak jak sugeruje jego menadżerka – poczekać na wynik rewanżu Jonesa z Reyesem.