Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLGamrotJalin Turner nawołuje do rewanżu z Gamrotem: Pełen obóz i zobaczymy kto jest naprawdę lepszy!

Jalin Turner nawołuje do rewanżu z Gamrotem: Pełen obóz i zobaczymy kto jest naprawdę lepszy!

Jalin Turner (13-6) nie odpuszcza! Amerykanin nawołuje do potencjalnego rewanżu z naszym reprezentantem Mateuszem Gamrotem (22-2). ”The Tarantula” apeluje, aby dwie strony miały pełny obóz przygotowawczy, a wtedy okaże się kto jest tak naprawdę lepszy.

Gamrot

Polak postanowił zaryzykować i wszedł na zastępstwo za Dana Hookera. Do walki Gamrot-Turner doszło czwartego marca na gali UFC 285 w Las Vegas. To nie był łatwy pojedynek byłego podwójnego mistrza KSW. Jalin w stójce był niebezpieczny i szukał cały czas mocnego uderzenia. Po 3-rundach Gamrot wygrał niejednogłośną decyzją sędziów.

Tym samym ”Gamer” wrócił na odpowiednie tory po przegranej z Beneilem Dariushem.

Turner liczy na rewanż z Gamrotem!

Jalin Turner (13-6) w rozmowie z Inside Fighting wyjawił, że liczy na rewanżowe starcie z Mateuszem Gamrotem (22-2).

Uważam, że wygrałem, choć rozumiem, że sędziowie mogli to wypunktować dla niego z powodu tej kontroli na końcu rundy. Jeśli jednak chodzi o zadane obrażenia, kontrolę i inne kryteria, to uważam, że ja wygrałem. Uważam, że z lepszymi i dłuższymi przygotowaniami byłbym w stanie lepiej się bronić i zneutralizować najlepszych grapplerów na świecie (…) Jak najbardziej. Zróbmy to ponownie. Pełen obóz przygotowawczy dla nas obu i sprawdzimy, kto jest naprawdę lepszy.

Tłumaczył Bartłomiej Stachura z portalu lowking.pl

Turner przed przegraną z Gamrotem mógł pochwalić się passą pięciu zwycięstw z rzędu. W tym wszystkie zakończył przed czasem.

Zobacz także:

Szpilka szczerze o Różańskim: Porażka mnie boli, ale życzę mu wygranej w walce o tytuł! Widzieliście?

Artur Szpilka w rozmowie z Super Expressem wypowiedział się o najbliższym pojedynku Łukasza Różańskiego, który jest jego ostatnim pogromcą w boksie. Rzeszowianin już pod koniec kwietnia stanie przed szansą zostania mistrzem świata w boksie.

Kwieciński ostro reaguje na ogłoszoną walkę Pasternaka na gali FAME MMA 18! Jest odpowiedź ”Wampira”! Co wy na to?

Alan Kwieciński postanowił mocno zareagować w mediach społecznościowych na wczorajsze ogłoszenie FAME MMA. Freakowa organizacja odsłania kolejne karty najbliższej 18 edycji, która dwudziestego maja odbędzie się w Łodzi. Michał ”Wampir” Pasternak w formule K-1 zmierzy się z Piotrem ”Szeli” Szeligą. Warto zaznaczyć, że Pasternak ma mocny konflikt z byłym uczestnikiem ”Ekipy z Warszawy”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis