MMA PLKSWJaki ojciec taki syn! Michał Materla pokazał trening z najmłodszym synem! [WIDEO]

Jaki ojciec taki syn! Michał Materla pokazał trening z najmłodszym synem! [WIDEO]

Michał Materla (29-8) jest dumnym ojcem! Wojownik ze Szczecina w mediach społecznościowych wstawił wideo z treningu z najmłodszym synem.

Reprezentant Berserker’s Team w tym roku stoczył trzy walki. Materla chciał jak najszybciej wrócić do klatki. Udało się w Dortmundzie podczas walki wieczoru EFM 3. Były mistrz KSW potrzebował minuty i czterech sekund na poddanie Wilhelma Otta.

Do wyczekiwanego powrotu do KSW doszło na 55 edycji w Łodzi. Nie obyło się bez problemów.. Materla w pierwszej rundzie był na deskach. Sytuacja diametralnie zmieniła się w drugiej odsłonie, w której Michał znalazł sposób na pokonanie Aleksandra Ilicia.

Michał Materla dumnym ojcem!

Michał Materla (29-8) jest dumnym ojcem! Były mistrz KSW w mediach społecznościowych wstawił wideo z treningu z najmłodszym synem.

Materla

Michał Materla 👊 na treningu z najmłodszym synem <3

Posted by MMA SHOTY on Friday, January 1, 2021

Przypomnijmy, że w grudniu widzieliśmy walkę drugiego syna Michała Materli. Mowa o Marcelu, który wygrał na gali Polsat Boxing Night.

Ostatnie starcie Materla odnotował czternastego listopada. Było to hitowe zestawienie z Roberto Soldiciem, który zdecydował się na przejście do wyższej kategorii wagowej. Chorwat od początku do końca dominował. Ostatecznie pod koniec pierwszej odsłony zastopował legendę KSW.

Warto również zaznaczyć, że Michał Materla jest największym weteranem w organizacji KSW.

Michał Materla – 26 walk

Mamed Khalidov – 24 walk

Łukasz Jurkowski – 21 walk

Antoni Chmielewski – 21 walk

Jan Błachowicz – 18 walk

Krzysztof Kułak – 17 walk

Zobacz także:

Błachowicz komentuje zestawienie a Adesanyą! Czekacie?

To będzie wielka walka! Są pierwsze słowa Jana Błachowicza o starciu z Israelem Adesanyą

Najman nie żałuje sytuacji na FAME MMA 8! Co wy na to?

Marcin Najman nie żałuje sytuacji, która miała miejsce na FAME MMA 8. W Łodzi doszło do wyczekiwanej walki z ”Don Kasjo”