MMA PLConor McGregorJake Paul znów prowokuje McGregora! Tym razem nazwał go… kurczakiem! [WIDEO]

Jake Paul znów prowokuje McGregora! Tym razem nazwał go… kurczakiem! [WIDEO]

Foto: Conor McGregor facebook

Jake Paul nie zamierza odpuszczać. Popularny youtuber ponownie prowokuje Conora McGregora (22-4). Amerykanin byłego podwójnego mistrza UFC nazwał… kurczakiem!

Przypomnijmy, że jego brat Logan Paul już dwudziestego lutego wraca na ring! Będzie to starcie z bokserską ikoną – Floydem Mayweatherem (50-0, 27 KO). W przygotowaniach youtuber pomaga Victor Ortiz (32-6-3, 25 KO) były rywal Floyda. ”Vicious” gwarantuje, że Paul może sprawić większe problemy Floydowi niż Conor McGregor.

Conor nie mógł nic zrobić. Nie chcę gadać o nim źle. Conor to niezwykły zawodnik UFC, ale nie ma czego szukać w ringu bokserskim. Logan nauczył się walki w ringu. Wszystko co zna to stójka. Logan umie boksować, ruszać się, a to dwa inne światy. Nie wiem co moglibyśmy zrobić w oktagonie, ale trzymamy się tego co umiemy. Teraz Logan umie boksować. McGregor to świetny bokser, jestem jego wielkim fanem. Zawsze mu kibicowałem, oprócz walki z Floydem. Floyd zrobił z nim co chciał kiedy przestał się bawić. W pewnym momencie dał kibicom show. Czy Conor go trafił kilka razy? Jasne. To przecież walka! Floyd jednak mógł zakończyć ten pojedynek kiedy tylko chciał. Mayweather znalazł sobie youtubera.. To brzmi jak łatwa robota dla 20-krotnego mistrza świata. Ok, pokonajmy go. Ja jednak oglądałem jak ten youtuber stał się profesjonalnym bokserem, który godzinami trenuje i studiuje grę. Jest bardzo zdyscyplinowany, ciężko pracuje i słucha. Ma świetnego trenera, Miltona Lacroix, który ma sporą wiedzę i doświadczenie. To niebezpieczna kombinacja. Z tego co widzę podczas treningów mogę szczerze powiedzieć, że Logan prawdopodobnie bije mocniej niż Mayweather. Kto jest bardziej celny? Zobaczymy 20 lutego.

Paul znów atakuje Conora McGregora!

Jake Paul postanowił ponownie zaatakować Conora McGregora (22-4), który już w sobotę wraca do klatki. Jeden z najbardziej popularnych youtuberów nazwał Irlandczyka… kurczakiem.

A jak wy to oceniacie? Przesada?

Krytyków takich zachowań/zestawień nie brakuje. Choćby Canelo Alvarez (54-2-1), którego zdaniem jest to brak szacunku dla prawdziwych zawodników.

Dla prawdziwych zawodników to ogromny brak szacunku. Naprawdę w to wierzę.. po prostu jest to brak szacunku. Chodzi w tym tylko o pieniądze, tylko i wyłącznie o pieniądze. Ja się z tym nie zgadzam. Ja jestem skupiony teraz na swoich innych projektach, mam co robić. Mógłbym zaprosić ich do mnie na sparingi żeby naprawdę dowiedzieli się o co chodzi w boksie. Nie zgadzam się z tym, że ludzie, którzy trenują koszykówkę, albo są youtuberami dostają licencje bokserskie. 

W mocnych słowach o youtuberach wypowiedział się również legendarny Vitor Belfort (26-14).

Posłuchaj gościu. Pragniesz szacunku, a przychodzisz do mojego świata. To jest moje królestwo. Twoje królestwo to nagrywanie filmów na YouTube dla dzieci.  Kiedy ja byłem mistrzem, Ty dopiero przyszedłeś na świat. Położę Cię spać. Sprawie, że skończysz na kolanach. Słuchaj, z całym szacunkiem który mam, nie do Ciebie, tylko do twoich fanów. Pokaże im kim naprawdę jesteś. Jesteś ”Joke” Paul, a nie Jake Paul. Położę Cię na moich nogach, dobranoc dzieciaczku.

Zobacz także:

Walka w FAME MMA została ustawiona? Ostre słowa byłego zawodnika!

Dawid Ozdoba twierdzi, że jego walka z Markiem Hoffmannem była ustawiona. Doszło do niej na FAME MMA 2

Popek zdradził kiedy stoczy następny pojedynek! Czekacie?

Popek Monster pozostaje w formie! Poznaliśmy szczegóły jego następnego pojedynku. To będzie druga walka w FAME MMA