MMA PLCiekawostkiJake Paul zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC! Wcześniej chciał McGregora!

Jake Paul zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC! Wcześniej chciał McGregora!

Foto: Facebook/ Jake Paul

Popularny amerykański youtuber Jake Paul zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC! Formułę walki ustalono rzekomo na boks, a walka ta ma odbyć się w marcu 2021 roku.

Jake Paul jeszcze niedawno mocno prowokował w mediach społecznościowych Conora McGregora. Sugerował on starcie z Irlandczykiem w boksie i zaproponował nawet mu 50 milionów dolarów za wejście z nim do ringu.

Paul to youtuberowy atencjusz, który prowokował także trenera McGregora – Dilona Danisa. W sieci istnieje wideo, na którym widać, jak Jake Paul obrzucił udzielającego wywiadu Danisa balonami z wodą i papierem toaletowym.

Jake Paul zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC! Wcześniej chciał McGregora!

Okazuje się jednak, że to nie z Conorem McGregorem, Jake Paul wejdzie do bokserskiego ringu. Według informacji potwierdzonych przez Chaela Sonnena i portal BJpenn.com, Paul ma zmierzyć się w marcu przyszłego roku z byłym zawodnikiem UFC Benem Askrenem.

Starcie to ma odbyć się w formule bokserskiej.

Jake Paul ma za sobą walkę z Natem Robinsonem (byłym zawodnikiem NBA) na gali bokserskiej z walką Mike Tyson vs Roy Jones Junior. Paul wygrał to starcie z byłym koszykarzem przez TKO.

Teraz ma zamiar zmierzyć się z Benem Askrenem, który w rozmowie z portalem BJpenn.com potwierdził ten pojedynek. Askren to były zawodnik UFC, który zakończył karierę w październiku 2019 roku, po porażce z Demianem Maią. Amerykanin to były mistrz organizacji Bellator MMA i One Championship.

Zobacz także:

Jake Paul obrzucił Dillona Danisa papierem toaletowym i balonami z wodą. Jest nowe nagranie [WIDEO]

Kilka dni temu głośno zrobiło się o akcji, w której Jake Paul obrzucił Dillona Danisa papierem toaletowym i balonami z wodą. Inicjatywa miała zwrócić uwagę na potencjalną walką z Conorem McGregorem.

Logan Paul o walce z Mayweatherem Juniorem: Znokautuję go, postaw swoje dup**ko na to!

Logan Paul o walce z Floydem Mayweatherem Juniorem wypowiedział się w swoim podcaście “Impaulsive”. Gwiazdor YouTube jest przekonany, że sprawi największą niespodziankę w historii sportów walki.