MMA PLBoksJake Paul złomuje Khamzata Chimaeva po komentarzach na temat walki z nim i jego bratem

Jake Paul złomuje Khamzata Chimaeva po komentarzach na temat walki z nim i jego bratem

Popularny amerykański youtuber nie tylko potrafi roznieść mistrzów MMA w bokserskim ringu, ale także zgrabnie punktuje zawodników mieszanych sztuk walki w mediach społecznościowych. Jake Paul teraz złomuje Khamzata Chimaeva po jego komentarzach na temat walki z nim i jego bratem jednej nocy.

Jake Paul złomuje Khamzata Chimaeva

Chimaev uznał bowiem, że tego samego wieczoru jest w stanie pokonać w boksie zarówno Jake’a Paula, jak i jego brata Logana. Więcej o tym wpisie Rosjanina ze szwedzkim paszportem pisaliśmy -> TUTAJ.

Jake Paul złomuje Khamzata Chimaeva po komentarzach na temat walki z nim i jego bratem

Paul odniósł się do tego komentarza Chimaeva i postanowił uderzyć w najczulszy punkt, czyli zarobki. A zarobki zawodników MMA są takie, że na przykładzie byłego mistrza UFC Tyrona Woodleya, zawodnicy mieszanych sztuk walki błagają o starcia z youtuberami. Tyron Woodley wytatuował sobie nawet frazę “kocham Jake’a Paula”, by tylko otrzymać szansę rewanżu z nim.

Oto, co w sprawie komentarza Chimaeva napisał Paul:

“Słuchaj Kumquat…. Jesteś tylko kolejnym zawodnikiem UFC, który myśli, że potrafi boksować. Usiądź, zamknij gębę i módl się, żebyś dostawał uczciwe wynagrodzenie.”

Khamzat Chimaev próbował jeszcze odpowiedzieć cokolwiek na temat tego wpisu, ale nie potrafił ubrać w słowa swojego stanu psychicznego i wrzucił zdjęcie:

Zobacz także:

Kolano naprawione, więc można walczyć! Kamil Oniszczuk wraca do klatki ACA!

Po kontuzji już prawie nie ma śladu, więc można wrócić do startów! Kamil Oniszczuk wraca do klatki ACA, a portal sportowefakty.wp.pl podał szczegóły jego kolejnego pojedynku!

The War 3: Michał ”Jaglak” Karmowski kontra Denis ”Bad Boy” Załęcki w walce na gołe pięści?

W najnowszym klipie promującym galę THE WAR 3 wystąpił słynny kulturysta Michał Karmowski. To kolejna po Medusie i Julii Kupiec popularna medialna postać wspierająca projekt Denisa Załęckiego. Czy “Jaglak” zdecyduje się walczyć na gołe pięści? To okaże się już wkrótce. Trzecia edycja THE WAR odbędzie się w piątek 26 listopada. Transmisja tylko w systemie PPV.

Nowe informacje w sprawie Walusia po Punchdown 5. Uruchomiono zbiórkę na rehabilitację!

W sieci pojawiły się nowe informacje w sprawie Artura “Walusia” Walczaka, który przebywa w śpiączce farmakologicznej po nokaucie, jaki otrzymał z rąk Zalesia na ostatniej gali Punchdown 5.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis