MMA PLDana WhiteJake Paul zaczepia Danę White’a i wskazuje wagę, w jakiej zadebiutuje w formule MMA

Jake Paul zaczepia Danę White’a i wskazuje wagę, w jakiej zadebiutuje w formule MMA

Youtuber, influencer i pogromca byłych mistrzów MMA w walce bokserskiej – Jake Paul zaczepia szefa UFC Danę White’a i wskazuje wagę, w jakiej zadebiutuje w walce w formule MMA.

Jake Paul

Paul to aktualnie głośnie nazwisko na mapie sportów walki. Youtuber w walkach bokserskich znokautował już dwóch byłych mistrzów w MMA – Bena Askrena i Tyrona Woodleya.

Teraz natomiast zapowiedział swój udział w walce w formule MMA.

Jake Paul zaczepia Danę White’a i wskazuje wagę, w jakiej zadebiutuje w formule MMA

Paul, który pozostaje w medialnym konflikcie z szefem UFC w sprawie wynagrodzenia zawodników zatweetował o swoim debiucie w walce w MMA i wskazał wagę, w jakiej chciałby to zrobić:

“Dana White, kiedy będę robił swoją debiutancką walkę w MMA, to mógłbym ściąć nawet i 20 funtów i walczyć w dywizji półśredniej (do 170 funtów). Tak właśnie zbijają wagę zawodnicy UFC niszcząc swoje ciała i umysły. Ja zamierzam zrobić walkę w limicie wagi średniej (do 185 funtów). Zdrowie najważniejsze. PS. Conor na co dzień chodzi w 190 funtach.”

Co ciekawe, informacja o planowanym debiucie Jake’a Paula w MMA dotarła także do Khabiba Nurmagomedovowa, który zaprosił youtubera do swojej organizacji – Eagles Fight Club:

“Drzwi EFC są zawsze otwarte dla Ciebie i twojego teamu.” – napisał na TT Khabib.

Zobacz także:

Szeli ostro o Arabie: Wyzywnie mnie do walki, biorąc jako kartę przetargową trenera jest słabe!

Od jakiegoś czasu bardzo głośno zrobiło się w mediach o niesnasce pomiędzy Piotrem „Szelim” Szeligą, a Gabrielem „Arabem” Al-Sulwim. Ten pierwszy postanowił rzucić więcej światła na tę sprawę.

Murański o kontrowersjach z Najmanem: Jestem pełen optymizmu po reakcji społeczeństwa!

Negatywna narracja o wydarzeniu MMA VIP 4 trwa w najlepsze. Całą sytuację postanowił skomentować również niedoszły rywal Marcina Najmana, Jacek Murański.

Włodarze FAME MMA o sytuacji z Don Kasjo: Zawiódł nas bardzo!

Podczas specjalnej konferencji FAME MMA dwóch włodarzy – Wojciech Gola i Michał Baron skomentowali ostatnią sytuację z popularnym ”Don Kasjo”. Kasjusz Życiński odszedł z FAME MMA i został właścicielem nowo powstałej organizacji Prime Show MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis