MMA PLBoksJake Paul wskazał kolejnego rywala: Fury jest na szczycie listy!

Jake Paul wskazał kolejnego rywala: Fury jest na szczycie listy!

Popularny youtuber, który wyjaśnia w ringu pięściarskim mistrzów mieszanych sztuk walki – Jake Paul wskazał kolejnego potencjalnego rywala. Najwyraźniej stawia sobie poprzeczkę coraz wyżej.

Jake Paul

Paul ma za sobą wygrane nad byłym mistrzem Bellatora i One Championship – Benem Askrenem, którego znokautował w pierwszej rundzie oraz nad byłym mistrzem UFC – Tyronem Woodleyem, którego wypunktował na przestrzeni ośmiu rund.

Teraz jednak nie chce rywalizować z zawodnikami MMA, a obrał sobie za cel pięściarza! I to jakiego!

Jake Paul wskazał kolejnego rywala: Fury jest na szczycie listy!

W rozmowie w Full Send Podcast, Jake Paul odniósł się do sprawy potencjalnego kolejnego rywala:

“Chcę jeszcze większych i jeszcze lepszych rywali. Chcę teraz walczyć z prawdziwym pięściarzem Zobaczymy, co mają mi do zaproponowania. Myślę, że Tommy Fury jest na szczycie mojej listy. Ma umiejętności, jest niepokonany i jest prawdziwym bokserem. Ma jakieś 4 miliony fanów na Instagramie, na co wpłynął jego udział w Love Island.”

A Wy jak myślicie, czy dojdzie do walki Jake Paul vs Tommy Fury?

Zobacz także:

Mariusz Pudzianowski zmierzy się z ”Górą” w KSW? Trwają rozmowy!

To byłby dopiero zwrot akcji. Martin Lewandowski po gali KSW 63 w rozmowie z Polsatem Sport zdradził, że trwają negocjacje z Hafþórem Júlíusem Björnssonem. Byłoby to oczywiście hitowe starcie z Mariuszem Pudzianowskim (15-7).

Marcin Różalski ostro komentuje słowa Kwiecińskiego: Ja ci zrobię taki kur*a fejm! Widzieliście?

Marcin Różalski w rozmowie z portalem mymma.pl postanowił zareagować na ostatnie słowa Alana Kwiecińskiego. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” stwierdził, że chętnie podejmie wyzwanie i zmierzy się z popularnym ”Różalem”.

FEN 36: Mateusz Rębecki poznał rywala w walce wieczoru

Aigun Akhmedov (22-2, 6 KO, 7 SUB) będzie rywalem Mateusza Rębeckiego (12-1, 7 KO, 4 SUB) podczas gali FEN 36 w Szczecinie, która odbędzie się 16 października w Netto Arenie. Będzie to szósta obrona tytułu mistrzowskiego, w którego posiadaniu jest “Chińczyk”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis