MMA PLNajnowszeBoksJake Paul vs Tommy Fury dojdzie do skutku! Walka już w lutym!

Jake Paul vs Tommy Fury dojdzie do skutku! Walka już w lutym!

Jest drugie podejście! Można to już oficjalnie ogłosić, że walka Jake Paul vs Tommy Fury dojdzie do skutku! Przynajmniej teoretycznie. Trzecie podejście do tego starcia już w lutym!

Jake Paul vs Tommy Fury

Youtuber Jake Paul i zawodowy pięściarz Tommy Fury zmierzą się ze sobą już 25 lutego na gali bokserskiej, która odbędzie się w Arabii Saudyjskiej.

Jake Paul vs Tommy Fury dojdzie do skutku!

Pierwotnie starcie to miało odbyć się w grudniu 2021 roku. Kiedy kibice już szykowali się na to starcie, Tommy Fury ogłosił, że złapał infekcję bakteryjną w klatce piersiowej i złamał żebro, co uniemożliwiło mu pojedynek.

Drugi raz pojedynek ten miał odbyć się w sierpniu 2022 roku. Wówczas Fury wycofał się z pojedynku z powodu kłopotów z przedostaniem się na teren Stanów Zjednoczonych.

Organizatorzy jednak nie zamierzają zrezygnować z tej walki. Trzecie podejście do głośnego pojedynku zaplanowano właśnie na 25 lutego.

Który zawodnik wg Was okaże się lepszy? Przypominamy, że obaj są niepokonani w zawodowych startach. Jake Paul wygrał sześć, a Tommy Fury osiem walk.

Zobacz także:

Szpilka potwierdza walkę z Pudzianowskim! Znamy potencjalny termin hitowej walki! Widzieliście?

To się dzieje! Artur Szpilka na kanale ”Klatka po Klatce” potwierdził, że akceptuje propozycję walki z Mariuszem Pudzianowskim. ”Szpila” podał również wstępny termin, w którym może dojść do starcia z weteranem KSW. Trzeba przyznać, że o takim zestawieniu mówiło się od samego początku, gdy Artur podpisał kontrakt z największą organizacją w naszym kraju.

Krzysztof Zimnoch mocno zaczepia Artura Szpilkę: Jesteś słaby! Idę po Ciebie! Co wy na to?

To nie koniec konfliktu na linii Szpilka-Zimnoch? Wszystko na to wskazuje po ostatniej wypowiedzi Krzysztofa Zimnocha. 39-latek postanowił skrytykować swojego niedoszłego przeciwnika i zapewnił, że ”idzie po Artura”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis