MMA PLBoksJake Paul sparuje z byłym zawodnikiem UFC!

Jake Paul sparuje z byłym zawodnikiem UFC!

Jake Paul bierze na poważnie swoją przygodę w boksie. Jeden z najbardziej popularnych youtuberów już siedemnastego kwietnia zmierzy się z Benem Askrenem. Tym razem w sparingach Jake’a pomaga były zawodnik UFC.

Paul

Nie tak dawno youtuberowi pomagał ciekawy zawodnik kategorii półśredniej – Raush Manfio (11-3). Brazylijczyk gwarantował, że Paul szybko się rozwija i nie może sobie nawet wyobrazić zwycięstwa Askrena.

Co powinien zrobić Askren żeby wygrać? Musi zmęczyć Jake’a Paula. Ale jak go zmęczyć, jeśli nie ma ciężkich rąk? Jak on ma go skrzywdzić? Co on zamierza zrobić? Widzę tylko jak Jake Paul wygrywa przez nokaut, lub na punkty. Jake Paul jest znacznie lepszy. Nie widzę broni, której Askren może użyć. Gdyby był wojownikiem typu Dan Henderson z potężnym ciosem, to byłaby inna rozmowa.

Były zawodnik UFC pomaga youtuberowi!

Markus Perez (12-5) jest następnym zawodnikiem, który pomaga w przygotowaniach Jake’a Paula. Popularny youtuber już siedemnastego kwietnia na zasadach bokserskich zmierzy się z Benem Askrenem.

Dzień sparingów z youtuberem Jake Paulem. Dziękujemy za dobre przyjęcie. Hej Ben Askren… trzymaj się

30-latek szuka nowego pracodawcy. Brazylijczyk został zwolniony z największej organizacji na świecie po trzech przegranych z rzędu. Perez w 2017 roku trafił do UFC. Od tego czasu odnotował siedem pojedynków z czego dwa udało się wygrać.

Warto zaznaczyć, że w poprzednim roku Perez zmierzył się z byłym mistrzem KSW. Dricus Du Plessis już w pierwszej rundzie znalazł sposób na znokautowanie Markusa Pereza.

Zobacz także:

Przeciwnik Pudziana ma zaplanowany kolejny pojedynek! Widzieliście z kim?

Mariusz Pudzianowski (13-7) już dwudziestego marca stoczy swój najbliższy pojedynek. ”Dominator” w walce wieczoru KSW 59 zmierzy się z Serigne Ousmane Dia (2-0). Co ciekawe Senegalczyk już w tym momencie ma zaplanowany pojedynek w maju.

Jest następny chętny do walki z Najmanem! Dobry pomysł?

Nie brakuje następnych chętnych do walki z Marcinem Najmanem, który postanowił zakończyć karierę. ”Warszawski Dresik” ma nadzieję, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do ich starcia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis