MMA PLCiekawostkiJake Paul prowokuje McGregora! Wyzwał go od “pi**d” i obrzucił jego trenera [WIDEO]

Jake Paul prowokuje McGregora! Wyzwał go od “pi**d” i obrzucił jego trenera [WIDEO]

Popularny w Stanach Zjednoczonych youtuber Jake Paul prowokuje Conora McGregora! Amerykanin, który dąży do zakontraktowania pojedynku pięściarskiego z byłym mistrzem UFC nie przestaje zaskakiwać w swoich poczynaniach!

Jedno trzeba Paulowi oddać – potrafi zrobić wokół siebie szum! Najpierw nagrał wideo, w którym zwyzywał McGregora i zaproponował mu 50 milionów dolarów za stanięcie z nim w ringu, a teraz sprowokował go atakując jego trenera.

Jake Paul prowokuje McGregora! Wyzwał go od “pi**d” i obrzucił jego trenera

W sieci, Jake Paul opublikował wideo, w którym podróżuje samochodem i dojeżdża do momentu kręcenia materiału filmowego z udziałem Dilona Danisa – trenera Conora McGregora od parteru.

Paul zaczyna wyzywać McGregora i obrzucać Danisa balonami z wodą. Wideo robi wielką furorę w sieci:

Jake Paul ma za sobą walkę bokserską na gali z pojedynkiem Mike Tyson vs Roy Jones Junior. Znokautował on tam byłego koszykarza NBA Nate’a Robinsona. Teraz robi wszystko, by zainteresować opinię publiczną jego potencjalną walką z Conorem McGregorem.

Co ciekawe, jego brat – Logan Paul ma już podpisany lukratywny kontrakt na pojedynek pokazowy z Floydem Mawyeatherem Juniorem. Tak więc, walka Jake Paul vs Conor McGregor nie wydaje się być niemożliwa do zorganizowania.