MMA PLJake PaulJake Paul ponownie atakuje Kamaru Usmana. Nigeryjczyk tym razem nie wytrzymał pstryczka?

Jake Paul ponownie atakuje Kamaru Usmana. Nigeryjczyk tym razem nie wytrzymał pstryczka?

Youtuber Jake Paul ponownie atakuje mistrza wagi półśredniej UFC Kamaru Usmana! Wygląda na to, że chce on doprowadzić do walki bokserskiej z kolejnym mistrzem mieszanych sztuk walki.

Paul ma bowiem już za sobą spektakularne zwycięstwo w walce bokserskiej na gali Triller Fight Club w Atlancie z byłym mistrzem Bellatora MMA i One Championship, Benem Askrenem, które wyglądało tak:

Jake Paul ponownie atakuje Kamaru Usmana. Nigeryjczyk tym razem nie wytrzymał pstryczka?

Ale teraz Paul idzie dalej i zaczyna prowokować aktualnego mistrza wagi półśredniej UFC – Kamaru Usmana. Youtuber opublikował na Twitterze taki oto wpis:

“Spójrzmy więc wprost:

1. Usman wyzwał mnie na walkę w wywiadzie z TMZ Sports.

2. Zaakceptowałem to wyzwanie, dając mu najwyższą wypłatę w karierze (ponad 10 milionów dolarów).

3. Usman odrzucił propozycję walki, bo według niego jestem “dzieckiem Disneya”.

4. Usman odwiedza Park Disneya.

Kamaru Usman odpowiedział na ten wpis youtubera i wygląda na to, że został nim sprowokowany:

“Rozumiem, że myślisz, że to wszystko jest grą i prawdopodobnie nie zdajesz sobie sprawy z tego, że ludzie naprawdę ranią się w tych walkach. Nie gram w gry, ale mogę zmienić twoje życie w najgorszy sposób.”

Jak myślicie – czy według Was kiedykolwiek dojdzie do walki mistrza UFC Kamaru Usmana z youtuberem jakiem Paulem? I który zawodnik wygrałby takie bokserskie starcie?

Zobacz także:

Kim jest Antykonfident? Przeciwnik Żuroma na MMA VIP 2!

Już osiemnastego czerwca odbędzie się druga edycja MMA VIP. Trzeba przyznać, że karta walk może wzbudzić zdecydowanie większe zainteresowanie niż poprzednia.

KSW: To byłby hit! Ziółkowski zawalczy w superfighcie?

Aktualny mistrz wagi lekkiej KSW – Marian Ziółkowski, zamieścił na swoim Instagramie post, w którym wobec kontuzji Borysa Mańkowskiego wskazuje swojego kolejnego przeciwnika. Rywalem Warszawianina miałby być – Daniel Torres.

FEN 34: Walka youtuberów w rozpisce majowej gali!

Organizacja Fight Exclusive Night ogłosiła właśnie drugi freak fight na nadchodzącą galę FEN 34. Tym razem w klatce zobaczymy youtuberów.