MMA PLBoksJake Paul po porażce z Tommym Furym: Czułem się źle, dwukrotnie chorowałem w trakcie przygotowań…

Jake Paul po porażce z Tommym Furym: Czułem się źle, dwukrotnie chorowałem w trakcie przygotowań…

Amerykański YouTuber Jake Paul poniósł pierwszą porażkę w zawodowym boksie. Pięściarz w walce wieczoru gali w Arabii Saudyjskiej przegrał niejednogłośną decyzją sędziów z innym niepokonanym bokserem Tommym Furym.

Jake Paul po porażce z Tommym Furym

Sędziowie punktowi w tej walce wskazali na wygraną Anglika w stosunku 74-75, 76-73 i 76-73. Pojedynek ten odbył się na dystansie ośmiu rund.

Paul po porażce pogratulował rywalowi wygranej, ale w rozmowie z dziennikarzami na konferencji prasowej po gali przyznał, że nie czuł się w ringu tak, jak zwykle. A wszystko przez choroby, z którymi borykał się w czasie przygotowań.

Jake Paul po porażce z Tommym Furym: Czułem się źle, dwukrotnie chorowałem w trakcie przygotowań…

“Prawdę mówiąc – czułem się źle. Dwa razy bardzo zachorowałem na tym obozie przygotowawczym. Miałem też kontuzjowaną rękę. Nie był to mój najlepszy występ. Jednak przegrałem, przyznaję. Nie szukam wymówek, ale mówię jedynie, że to nie był mój najlepszy występ. Ale wrócimy i zdobędziemy kolejne W. Nie oceniajcie mnie po zwycięstwach, oceńcie mnie po przegranej. Wrócę silniejszy” – skwitował Paul po walce.

A Wy jak myślicie – czy dojdzie do rewanżu między Jakiem Paulem a Tommym Furym? Jeśli tak, to czy tym razem YouTuber pokona zawodowego pięściarza?

Zobacz także:

Polak zawalczy w prestiżowej organizacji w Abu Zabi! Widzieliście?

Daniel Kolasiński zawalczy na gali UAE Warriors 36. Jego rywalem będzie Francuz – Mikail Bayram. Walka ta odbędzie się 25 lutego na gali UAE Warriors w Abu Zabi.

Daro Lew nie boi się większych od siebie. Chce “wyjaśnić” Roberta Burneikę! Co wy na to?

Jeden z najsympatyczniejszych freak fighterów w kraju – Daro Lew nie boi się większych od siebie. Zawodnik FAME MMA czy High League wyzwał do walki… Hardkorowego Koksa, czyli Roberta Burneikę!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis