MMA PLCiekawostkiJake Paul oskarżony o molestowanie seksualne przez tiktokerkę: Całowałam go, bo myślałam, że dzięki temu przestanie

Jake Paul oskarżony o molestowanie seksualne przez tiktokerkę: Całowałam go, bo myślałam, że dzięki temu przestanie

Foto: Instagram/ Jake Paul

Gwiazda Yooutube’a Jake Paul oskarżony o molestowanie seksualne przez tiktokerkę! Youtuber, który w najbliższą sobotę zmierzy się w walce bokserskiej z byłym mistrzem Bellator MMA i One Championship Benem Askrenem ma kłopoty wizerunkowe na finiszu przygotowań do nadchodzącej konfrontacji.

Osobą oskarżającą Paula o molestowanie jest światowa gwiazda TikTOka Justine Paradise.

Jake Paul oskarżony o molestowanie seksualne przez tiktokerkę: Całowałam go, bo myślałam, że dzięki temu przestanie

Paradise zamieściła na swoim kanale na YouTube film, w którym opowiedziała o sytuacji między nią a Jakiem Paulem, do której doszło w 2019 roku w Kalifornii.

Według wyznania tiktokerki, Paul miał zmusić ją do seksu oralnego:

“Pewnego dnia byłam u niego w studio. Ludzie tam nagrywali swoje kawałki. A Jake wciągnął mnie do jednego z pokojów i zaczął całować. Seks jest dla mnie czymś wyjątkowym i ważnym. Zwykle wszyscy mnie szanują, gdy odmawiam czynności seksualnych, więc nie spodziewałam się, że w jego pokoju dojdzie do czegoś takiego. Kiedy to robił, to pomyślałam, że może dobrze, żebym go całowała, bo wtedy przestanie.

Nie chciałam robić nic więcej, a on chciał seksu oralnego. Nie wyrażałam na nic zgody. Długo trzymałam tę historię w sobie i wiem, że podjęcie decyzji o jej upublicznieniu jest ryzykowne, bo wielu ludzi mnie przez to znienawidzi. Ale wiem też, że konieczne jest publikowanie takich sytuacji, bo może ono uratować kogoś w przyszłości, jeśli znajdzie się w takiej sytuacji jak ja.”

Jake Paul odniósł się do tych zarzutów w mediach społecznościowych, gdzie wszystkiemu zaprzeczył:

Zobacz także:

Conor McGregor wkurzony na pomówienia Poiriera! “Ty piep**ny wieśniaku, walka odwołana!”

Conor McGregor mocno wkurzony na pomówienia Dustina Poiriera. Przypominamy, że chodzi o rzekomą darowiznę w kwocie 500 tys. dolarów na fundację, której założycielem jest “Diament”.

Rose Namajunas przed UFC 261 wywołała polityczną burzę! Poszło o pochodzenie jej rywalki

Wygląda na to, że Rose Namajunas przed nadchodzącą galą UFC 261 wywołała polityczną burzę! O wypowiedzi Amerykanki mówi teraz cała, sportowa część kraju. O co dokładnie poszło?

Następne naloty policji! Tym razem przerwano trening na świeżym powietrzu! [WIDEO]

Są to naprawdę dziwne czasy! Z jednej strony jesteśmy nawoływani do aktywności fizycznej, a z drugiej jest to nam utrudniane. Do następnej takiej sytuacji doszło w Białymstoku. Był to trening na świeżym powietrzu…

Cormier i Cruz pod wrażeniem umiejętności Gamrota: Widzieliśmy to u Khabiba!

Tego potrzebował Mateusz Gamrot (18-1). 30-latek w sobotę odnotował pierwsze zwycięstwo w największej organizacji na świecie. Nie brakowało osób w środowisku MMA, które były pod wrażeniem występu naszego reprezentanta.