MMA PLBoksJake Paul olał Tyrona Woodleya! Zmierzy się z Furym na gali boksu w Tampie!

Jake Paul olał Tyrona Woodleya! Zmierzy się z Furym na gali boksu w Tampie!

Wygląda na to, że popularny amerykański youtuber Jake Paul olał byłego już mistrza UFC Tyrona Woodleya i zamiast dać mu rewanż zawalczy z jednym z braci Fury!

Jake Paul

To już oficjalna wiadomość, bowiem organizator potwierdził starcie bokserrskie między Jakiem Paulem a Tommym Furym. Pojedynek ten odbędzie się 18 grudnia w Amalie Arena w Tampie na Florydzie.

Limit wagowy do tego starcia ustalono na 192 funty.

Jake Paul olał Tyrona Woodleya! Zmierzy się z Furym na gali boksu w Tampie!

Ten drugi był nawet zdeterminowany wybłagać rewanż z youtuberem i spełnił jego żartobliwy warunek, czyli wytatuował sobie na palcu słowa: I love Jake Paul. Nie wiedział jednak, że ten robi sobie z niego jaja.

Woodley zatem został z tatuażem jak Hilimsbach z angielskim, a Jake Paul zmierzy się z profesjonalnym pięściarzem, bratem najlepszego w tej dziedzinie w wadze ciężkiej – Tysona Fury’ego – Tommym.

Paul vs. Fury | Boxing Event | Tapology

Tommy Fury to nie tylko sportowiec, ale i uczestnik show Love Island. W swojej zawodowej karierze wygrał siedem walk z rzędu. Póki co jeszcze nie przegrał. Ostatnią walkę wygrał we wrześniu, na tej samej gali, na której Paul pokonał Woodleya. Pokonał wówczas decyzją sędziów Anthony’ego Taylora.

Zobacz także:

Anthony Smith chce walczyć z Janem Błachowiczem! Padła propozycja ze strony UFC!

Anthony Smith (36-16) o potencjalnej walce z Janem Błachowiczem (28-9) wspominał już parę razy. Jak się okazuje padła już nawet taka propozycja. Amerykanin chce wrócić do klatki jak najszybciej.

Jan Błachowicz o rewanżu z Teixeirą i terminie powrotu: “Mam jeszcze czas żeby odebrać pas”

Jan Błachowicz nie załamuje rąk i ma w planach powrót na szczyt dywizji półciężkiej UFC.

Gale Najmana budzą duże zainteresowanie! Popularny raper na bieżąco komentował walki!

Jak widać organizacja MMA VIP budzi coraz to większe zainteresowanie. Trzecia edycja odbiła się szerokim echem nie tylko w Polsce. Transmisję z gali wykupił chociażby popularny raper – ”Żabson”, który na bieżąco komentował kontrowersyjne walki na MMA VIP 3.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis