MMA PLJake PaulJake Paul odpowiedział na tatuaż Tyrona Woodley’a. Chyba nie tego się mistrz UFC spodziewał [WIDEO]

Jake Paul odpowiedział na tatuaż Tyrona Woodley’a. Chyba nie tego się mistrz UFC spodziewał [WIDEO]

Popularny amerykański youtuber Jake Paul odpowiedział na tatuaż Tyrona Woodley’a, który w akcie desperacji wytatuował sobie słowa “Kocham Jake’a Paula”.

Jake Paul

“T-Wood” zrobił to, by otrzymać od youtubera szansę drugiej walki bokserskiej z nim. Pierwszą bowiem były mistrz UFC – który kreował się na człowieka, który rozniesie youtubera w ringu – przegrał decyzją sędziów nie stanowiąc dla Paula żadnego zagrożenia.

Jake Paul odpowiedział na tatuaż Tyrona Woodley’a. Chyba nie tego się mistrz UFC spodziewał [WIDEO]

Warunkiem otrzymania rewanżu było wytatuowanie sobie przez Woodleya słów: “Kocham Jake’a Paula”. Pomysł ten jeszcze w ringu rzucił youtuber, a Tyron Woodley warunek przyjął.

Po kilku tygodniach zdesperowany wielki mistrz UFC pochwalił się światu swoim dziełem. W taki oto sposób spełnił on warunek youtubera:

Tyron Woodley's Jake Paul tattoo fails to meet YouTube star's conditions -  Mirror Online

Teraz natomiast mamy odpowiedź Paula. Youtuber w krótkim filmie opublikowanym w sieci wyśmiał “T-Wooda”, w którym mówi:

“Nie ma mowy, żeby dorosły facet po prostu zrobił sobie tatuaż z napisem ‘Kocham Jake’a Paula'” – powiedział Paul. “To jest moja oficjalna odpowiedź na tatuaż Woodley’a”. Następnie wyciągnął kartkę papieru z ust. “Czy mogę teraz złapać te policzki, papi?”

Zobacz także:

Dana White’s Contender Series 41 – wyniki. Pogromca Sudolskiego jednym z dwóch nowych zawodników UFC [WIDEO]

Gala Dana White’s Contender Series 41 w Las Vegas już za nami. Tym razem prezydent UFC przyznał tylko dwa kontrakty, najmniej w bieżącym sezonie.

Contender Series 41: Łukasz Sudolski przegrał przed czasem. Marzenia o UFC muszą poczekać [WIDEO]

Łukasz Sudolski (8-1) przegrał Ihorem Potierią (20-2) przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie na gali Dana White’s Contender Series 41.

Max Holloway vs. Yair Rodriguez walką wieczoru listopadowej gali UFC

Max Holloway (22-6) i Yair Rodriguez (13-2, 1 N/C) mają zmierzyć się w walce wieczoru gali UFC, którą zaplanowaną na listopad. Jest to starcie w ścisłej czołówce kategorii piórkowej. Holloway zajmuje obecnie 1. miejsce w rankingu dywizji do 145 funtów podczas gdy Rodriguez jest trzeci.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis