MMA PLNajnowszeBoksJake Paul odpowiada na wyzwanie Nate’a Diaza. Zdradza jaką stocktończyk dostał ofertę walki z nim!

Jake Paul odpowiada na wyzwanie Nate’a Diaza. Zdradza jaką stocktończyk dostał ofertę walki z nim!

Jake Paul, czyli popularny w Ameryce youtuber i pięściarz odpowiada na wyzwanie Nate’a Diaza, który w miniony weekend odniósł ważne zwycięstwo w karierze.

Jake Paul odpowiada na wyzwanie Nate

Diaz w nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego pokonał w Anaheim Jorge Masvidala w walce pięściarskiej zakontraktowanej na 10 rund. Wynik tej walki był większościowy, bowiem jeden sędzia punktował remis, a dwóch kolejnych dało zwycięstwo Diazowi w tej walce.

Po wygranej, Nate Diaz publiczne wywołał do tablicy zarówno Jake’a Paula, jak i aktualnego mistrza wagi półśredniej UFC Leona Edwardsa:

“Zamierzam skopać pieprzony tyłek Jake’a Paula i jestem gotowy walczyć z wyżej notowanym pięściarzem. Moim celem zawsze było zostanie najlepszym zawodnikiem na świecie, więc chcę też zdobyć tytuł UFC. Leon Edwards, Jake Paul czy ktokolwiek inny: już nie żyjecie!” – wykrzyczał Diaz.

Jake Paul odpowiada na wyzwanie Nate’a Diaza. Zdradza jaką stocktończyk dostał ofertę walki z nim!

Na odpowiedź Jake’a Paula, dla którego takie wyzwania jak te rzucone przez Diaza są swoistą wodą na młyn, nie musieliśmy długo czekać.

Amerykanin w swojej odpowiedzi zdradził nawet jaką ofertę walki z nim odrzucił niedawno Diaz:

“Pierdolę cię Nate. Jesteś dziwką, która odrzuciła moją ofertę o wartości 15 milionów za walkę w MMA w PFL.” – napisał Paul.

Co ciekawe, Paul i Diaz zmierzyli się ze sobą w bokserskim ringu w sierpniu 2023 roku. Wówczas lepszy okazał się Jake Paul, wygrywając tamto starcie decyzją sędziów. Czy ich potencjalny rewanż w MMA także byłby na korzyść youtubera?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis