MMA PLBoksJake Paul o walce z Natem Diazem: Łatwa. Przed chwilą pokonałem przecież jednego z najlepszych w historii!

Jake Paul o walce z Natem Diazem: Łatwa. Przed chwilą pokonałem przecież jednego z najlepszych w historii!

Popularny amerykański youtuber Jake Paul w mocnych słowach wypowiedział się o potencjalnej walce z Natem Diazem. Pojawił się bowiem pomysł, by kolejnym rywalem “pogromcy zawodników MMA w boksie” został właśnie młodszy z braci Diaz.

Jake Paul o walce z Natem Diazem

A na przeszkodzie w doprowadzeniu do tego pojedynku w tej chwili nic nie stoi. Jake Paul jest właśnie świeżo po pokonaniu Andersona Silvy, którego dopisał do swojego bokserskiego rekordu, a Nate Diaz jest wolnym agentem, bowiem jego kontrakt z UFC wygasł.

Jake Paul o walce z Natem Diazem: Łatwa. Przed chwilą pokonałem przecież jednego z najlepszych w historii!

Amerykanin nie ukrywa, że potencjalna walka z Natem Diazem w jego opinii byłaby dużo łatwiejsza od tej, którą właśnie stoczył:

“Biorę to. Właśnie pokonałem jednego z najlepszych zawodników MMA w historii. Walka z Natem Diazem jest łatwa. To prosta robota. Anderson Silva jest dużo trudniejszym przeciwnikiem niż Nate Diaz.

Diaz jest powolny na tym etapie swojej kariery. Może nadal ma dobre jiu jitsu, ale jeśli chodzi o uderzenia, to jest po prostu ulicznikiem. A w boksie nie ma na to miejsca. To najczystszy ze sportów. To sztuka. Nie dasz rady wyjść do boksera będąc ulicznikiem. Anderson ma wzrost, ma zasięg, uderza mocniej i jest mobilniejszy. Lista jego zalet jest długa. Nate to dużo łatwiejszy rywal.”

Zobacz także:

Prawdziwy freak fight – kołowrotki, cepy! Hala w Czechach wypełniona po brzegi! [WIDEO] Widzieliście?

Jak widać nie tylko w naszym kraju freak fighty budzą duże zainteresowanie. Podobną sytuację mamy u naszych sąsiadów. Mowa o Czechach, gdzie niedawno wystartowała organizacja Clash Of The Stars. Celebryci, youtuberzy, aktorzy – wyjaśniają swoje spory w klatce. Warto zaznaczyć, że tam również na konferencjach i ceremoniach ważenia są tak zwane dymy.

Krzysztof Jotko zwolniony z UFC. Co dalej z Polakiem?

Dość niespodziewana wiadomość. Krzysztof Jotko (24-6) został zwolniony z organizacji UFC!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis