MMA PLConor McGregorJake Paul o potencjalnej walce z Conorem McGregorem: Najpierw niech odstawi wódkę i pójdzie na trening

Jake Paul o potencjalnej walce z Conorem McGregorem: Najpierw niech odstawi wódkę i pójdzie na trening

Youtuber Jake Paul podczas konferencji prasowej po minionej gali bokserskiej w Cleveland wypowiadał się o potencjalnej walce pięściarskiej z jedną z największych gwiazd światowego MMA – Conorem McGregorem.

Paul w niedzielę pokonał w walce bokserskiej byłego mistrza UFC – Tyrona Woodleya. “T-Wood” jest drugim byłym mistrzem mieszanych sztuk walki, którego na rozkładzie ma amerykański youtuber.

Pierwszą ofiarą Paula był Ben Askren, który padł po ciosach w pierwszej rundzie.

Jake Paul o potencjalnej walce z Conorem McGregorem: Najpierw niech odstawi wódkę i pójdzie na trening

Na konferencji prasowej po gali w Cleveland, Jake Paul tak nawiązał do potencjalnej walki z Conorem McGregorem:

“Jesteśmy teraz na dobrej drodze do jeszcze większych walk niż Conor McGregor. Ja mam pięć wygranych z rzędu, on ma rekord 1-3 w ciągu ostatnich czterech walk. Conor musi odstawić wódkę czy cokolwiek co reklamuje i pójść na trening, na siłownię i potem możemy gadać o walce. Poza tym, on nie uderza mocniej niż Woodley. Jest mniejszy, waży mniej. Jeszcze przed walką mówiłem, że Woodley jest silniejszy od McGregora.”

Zobacz także:

Ferrari o trenerze Bonusa BGC: Warto pójść do psychiatry, dawno nikt się tak nie kompromitował! [WIDEO]

Amadeusz Roślik był obecny podczas wczorajszej gali High League w Ergo Arenie. ”Ferrari” pojawił się w narożniku ”Carlito”. Gwiazda FAME MMA skomentowała wypowiedzi trenera ”Bonusa BGC” po całym zamieszaniu.

Jake Paul pokonał byłego mistrza UFC Tyrona Woodley’a! To kolejny były mistrz MMA, z którym wygrał

Amerykański youtuber Jake Paul pokonał byłego mistrza UFC Tyrona Woodley’a w walce bokserskiej! To już kolejny mistrz MMA, z którym wygrał!

EFM SHOW 2: Zawodnicy EFM pod wykrywaczem kłamstw! Czy mają coś do ukrycia?

Organizacja EFM SHOW postanowiła poddać swoich zawodników ciężkiej próbie.