MMA PLBoksJake Paul: Jestem czymś najlepszym, co wydarzyło się w boksie od stulecia

Jake Paul: Jestem czymś najlepszym, co wydarzyło się w boksie od stulecia

Popularny amerykański youtuber Jake Paul w jednym z wywiadów wyznał, że jego zdaniem jest czymś najlepszym, co wydarzyło się w boksie od stulecia.

Paul wywołał spore poruszenie w świecie sportów walki na całym globie, od kiedy zaczął walczyć w ringu. Jego aktualny rekord walk bokserskich wynosi 4-0, a pokonywał nie byle kogo, bo w swoim rekordzie ma m.in. byłych mistrzów MMA – Bena Askrena czy Tyrona Woodleya.

Youtuber sprawił, że wiele młodych ludzi przekonało się do pięściarstwa i dyscyplina ta w Stanach Zjednoczonych przeżywa renesans popularności.

Jake Paul: Jestem czymś najlepszym, co wydarzyło się w boksie od stulecia

Oto, co Paul twierdzi na temat swojej obecności w zawodowym boksie:

“Jestem czymś najlepszym, co wydarzyło się w boksie od stulecia. Legendy by się na to zgodziły. Anthony Joshua, Mike Tyson, Manny Pacquiao, Tyson Fury. Wszyscy powiedzieli, że to co robię to powiew świeżości w boksie. Ta dyskusja zaczęła się rok temu, kiedy głośno pytano, czy Jake Paul to postać dobra dla boksu. Uciszyłem krytyków i nie sądzę, by teraz był ktoś, kto krytykuje moją obecność w pięściarstwie. Mam fundację, która przekazuje dzieciom rękawice bokserskie, dzieciaki zaczynają tłumnie przychodzić na treningi, jestem inspiracją dla młodych ludzi, którzy chcą coś zrobić w życiu. Ten sport potrzebował takiego odrodzenia.” – powiedział Paul w rozmowie z Bleacher Report.

Zobacz także:

Krzysztof Radzikowski apeluje do Murańskiego: Przestańcie czepiać się rodzin!

Konferencja prasowa FAME MMA 12 obfitowała w wiele ciekawych sytuacji. Jedną z nich było na pewno wystąpienie Krzysztofa Radzikowskiego, który zaapelował do innych zawodników.

Kontuzjowany Murański do Tańculi: Ja bym nie wziął tej walki, gdybyś nie opluł kobiety!

To nie jest koniec niespodzianek podczas tego wieczoru. Jacek Murański wchodzi na zastępstwo do walki na gali FAME MMA 12. Informacja doszła do nas przed chwilą, a już wymaga aktualizacji, ponieważ Murański do walki z „Aroyem” wyjdzie z kontuzją! Mimo to, 52-latek chce ukarać Tańculę za sytuację, która wydarzyła się w hotelowym holu.

Wkurzony Boxdel do Don Kasjo przed FAME MMA 12: Chciałbym serio żeby Cię Zombie naje**ł!

Kasjusz Życiński w ostatnim czasie nie szczędzi mocnych słów również w kierunku – Michała Barona czyli jednego z właścicieli FAME MMA. Zdenerwowany ”Boxdel” nie wytrzymał i podczas konferencji prasowej postanowił mocno odpowiedzieć ”Don Kasjo”.