MMA PLBoksJake Paul dogadany na walkę z Furym! “Odbędzie się pod koniec listopada albo w grudniu”

Jake Paul dogadany na walkę z Furym! “Odbędzie się pod koniec listopada albo w grudniu”

Popularny amerykański youtuber i pogromca byłych mistrzów MMA, czym doprowadza do szału “hardkorowych fanów” – Jake Paul dogadany na walkę z Furym! Nie jest to może informacja szokująca, bo o tej walce mówiło się od dawna!

Jake Paul dogadany na walkę z Furym

Chodzi oczywiście o Tommy’ego Fury, a nie jego brata – Tysona. Jeśli myśleliście inaczej, to ewidentnie nie jesteście na bieżąco w świecie sportów walki.

Jake Paul dogadany na walkę z Furym! “Odbędzie się pod koniec listopada albo w grudniu”

Promotor Fury’ego, Frank Warren w rozmowie z iFC TV przyznał, że aktualnie finalizowana jest umowa na walkę między jego klientem a Jakiem Paulem. Starcie to ma odbyć się jeszcze w tym roku:

“Na ten moment pracujemy nad ostatnimi warunkami umowy i jesteśmy bardzo blisko zamknięcia tematu. To świetna walka dla Tommy’ego. To będzie dla niego lukratywny pojedynek. Finansowo nie można było go odrzucić. Dogadamy tę walkę. W tym tygodniu zamkniemy ostatnie zapisy i będziemy szli do przodu. Pod koniec listopada albo w grudniu ta walka się odbędzie.”

Przypominamy, że Jake Paul to youtuber, a Tommy Fury to uczestnik Love Island i brat Adama Tysona, którego bez problemów pozdrawia i z którym ma świetne relacje.

Zobacz także:

Paul nawołuje do walki z… Tysonem Furym! Youtuber uważa, że ”Król Cyganów” zasłużył na taką szansę!

To już gruba przesada! Jake Paul na twitterze nawołuje do pojedynku z Tysonem Furym (31-0-1, 22 KO). To nie koniec, bo znany youtuber twierdzi, że dopiero w tym momencie ”Król Cyganów” zasłużył na taki pojedynek.

Plakat MMA VIP 3 ujawniony! Najman, GSP, Polski Ken i Michał Pasternak w roli głównej!

No to już wiemy bardzo dużo! Plakat nadchodzącej egzotycznej gali MMA VIP 3 ujawniony! A na plakacie tym widzimy uczestników nadchodzącej gali organizowanej przez Marcina Najmana!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis