MMA PLBoksJake Paul chce walki z Natem Diazem: On – w przeciwieństwie do zawodowych pięściarzy – nie boi się!

Jake Paul chce walki z Natem Diazem: On – w przeciwieństwie do zawodowych pięściarzy – nie boi się!

Popularny amerykański youtuber, który zdobywa uznanie swoimi walkami w bokserskim ringu Jake Paul chce walki z kolejną gwiazdą MMA – Natem Diazem.

Jake Paul chce walki z Natem Diazem

Paul wierzy, że w niedalekiej przyszłości będzie miał okazję dzielić ring z gwiazdą UFC. Nate Diaz jest obecnie jednym z najpopularniejszych zawodników mieszanych sztuk walki na świecie i ma przed sobą jedną walkę na kontrakcie z UFC. Po jej stoczeniu zostanie wolnym agentem.

Jake Paul natomiast ma za sobą już dwie wygrane w boksie z byłymi zawodnikami UFC – Tyronem Woodleyem i Benem Askrenem. Teraz ma chrapkę na trzecią taką wiktorię.

Jake Paul chce walki z Natem Diazem

Paul obecnie ma zakontraktowaną walkę z Hasimem Rahmanem Juniorem, którego ojcem jest były mistrz wagi ciężkiej w boksie. Ich pojedynek odbędzie się 6 sierpnia w Madison Square Garden w Nowym Jorku. Rahman zastąpił w tej walce mającego kłopoty z uzyskaniem wizy Tommy’ego Fury.

Mimo zaplanowanej już walki, Paul w rozmowie z Arielem Helwanim w programie The MMA Hour przyznał, że liczy, że jego losy i losy Nate’a Diaza w końcu się skrzyżują:

“Mam nadzieję, że Nate Diaz zawalczy ze mną, bo wszyscy inni goście nie chcą ze mną walczyć. Nate Diaz – w przeciwieństwie do zawodowych pięściarzy – nie boi się tej walki.” – przyznał krótko Jake Paul.

Co też ciekawe, Jake Paul jest gotowy podjąć rękawice w walce z Natem Diazem w… UFC. Postawił jednak pewien warunek szefowi amerykańskiego giganta:

“Piłeczka jednak jest po stronie Dany White’a. Powiedziałem mu, że mogę walczyć z Natem Diazem w UFC za darmo. Wszystko co Dana White musi jednak zrobić to podnieść podstawę zawodnikom z 12 tysięcy do 50 tysięcy dolarów i objąć ich długoterminową opieką zdrowotną. Gdy to zagwarantuje, to ja będę walczył z Natem Diazem za darmo.”

Zobacz także:

Debiut Irańskiego Hulka znów ogłoszony! Nie będzie to walka z Martynem Fordem! Widzieliście?

Sajad Gharibi szykuje się do debiutu. Do wyczekiwanej walki ”Irańskiego Hulka” ma dojść ostatecznie trzydziestego pierwszego lipca. Warto zaznaczyć, że nie będzie to pojedynek z Martynem Fordem.

Denis Załęcki o rewanżu z Don Diego: Następnym razem się po nim przebiegnę! Co wy na to?

Denis Załęcki na insta stories odpowiadał na pytania widzów. ”Bad Boy” został zapytany o potencjalny rewanż z Mateuszem Kubiszynem. Załęcki jest przekonany, że dojdzie do drugiego starcia i będzie górą w takiej rywalizacji. Denis skomentował przy okazji ich pierwszy pojedynek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis