MMA PLBoksJake Paul chce walki z Conorem McGregorem! Irlandczyk krótko ripostuje youtubera!

Jake Paul chce walki z Conorem McGregorem! Irlandczyk krótko ripostuje youtubera!

Jake Paul w programie Ariela Helwaniego pt. “The MMA Hour” wyzwał do walki bokserskiej byłego podwójnego mistrza UFC Conora McGregora. “Notoriusowi” nie do końca spodobał się ten pomysł, a swoją opinię wyraził na Twitterze.

Jake Paul chce walki z Conorem McGregorem! Irlandczyk krótko ripostuje youtubera!
Foto: Jake Paul chce walki z Conorem McGregorem! Irlandczyk krótko ripostuje youtubera!

Jake Paul miał w kolejnym swoim pojedynku zmierzyć się z kuzynem mistrza wagi ciężkiej Tysona Fury’ego – Tommy Furym. Ten jednak otrzymał zakaz wjazdu do USA i Brytyjczyka zastąpi syn znanego pięściarza Hasim Rahman Jr.

Jake Paul wyzywa McGregora! Ten odpowiada!

Jeden z najbardziej popularnych youtuberów na świecie chce walczyć z największymi gwiazdami UFC na zasadach bokserskich. Wyzywał do walki m.in. Jorge Masvidala, Nate’a Diaza oraz w ostatnim czasie byłego podwójnego mistrza wspomnianej organizacji Conora McGregora. Amerykanin rzucił rękawice Irlandczykowi w ostatnim programie Ariela Helwaniego pt. “The MMA Hour”.

Muszę zawalczyć jeszcze kilka razy i znokautować kilku rywali. McGregor musi wrócić do klatki, ale póki co nikt nie wie, kiedy to się stanie. Ale w końcu dojdzie do naszej walki. Bo dlaczego nie? Ja i on jesteśmy biznesmenami, a za tę walkę zarobilibyśmy 75-100 dolarów.

– powiedział youtuber.

Na odpowiedź “Notoriusa” nie trzeba było długo czekać. McGregor skomentował wypowiedź Paula na Twitterze:

Miałeś dwie walki i sprzedałeś 70 tys PPV. Jesteś klapą dzieciaku. Jesteś nikim.

Jake Paul w przeszłości walczył w boksie z dwoma zawodnikami UFC. Najpierw dosłownie w minutę i 10 sekund znokautował Bena Askrena. Później pokonał Tyrona Woodley’a przez niejednogłośną decyzję sędziów. Później jednak doszło do rewanżu, w którym youtuber brutalnie znokautował oponenta w szóstej odsłonie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis