MMA PLBoksJake Paul chce doprowadzić do walki z Furym: Milion dolarów, osiem rund, wystarczy Twoja zgoda!

Jake Paul chce doprowadzić do walki z Furym: Milion dolarów, osiem rund, wystarczy Twoja zgoda!

Popularny w Stanach Zjednoczonych youtuber, który w środowisku bokserskim wyrasta na pogromcę mistrzów MMA – Jake Paul chce doprowadzić do walki bokserskiej z Tommym Furym.

Paul na Instagramie próbuje wywrzeć presję na swoim potencjalnym rywalu i proponuje mu konkretną stawkę. Stawkę, która robi ogromne wrażenie!

Jake Paul chce doprowadzić do walki z Furym: Milion dolarów, osiem rund, wystarczy Twoja zgoda!

Jake Paul, który jest świeżo po pokonaniu w walce bokserskiej Bena Askrena i Tyrona Woodley’a, tym razem chce swoje umiejętności pięściarskie przetestować na zawodowym bokserze, bowiem byli mistrzowie MMA to dla niego zbyt niskie progi.

W mediach społecznościowych Paul tak zachęca swojego przeciwnika do przyjęcia propozycji walki:

“Tommy Fury odrzucił dwie oferty walki ze mną. Byłaby to najwyższa wypłata w jego karierze, akceptacja walki to byłaby najlepsza rzecz, jaką mógłby zrobić. Jeśli on naprawdę wierzy, że może pokonać Jake’a Paula to dlaczego nie chce przyjąć oferty?

Tommy, to jest twoja ostatnia szansa: Osiem rund, milion dolarów. Osiem rund, milion dolarów. To cztery razy więcej niż ci kiedykolwiek zapłacono. Albo podpiszesz umowę, albo przestań marnować czas mój i mojej drużyny.” – wyznał Jake Paul.

Zobacz także:

„Bombardier” ponownie rywalem Mariusza Pudzianowskiego. Starcie kolosów na KSW 64 w Łodzi

Od razu po niefortunnych zdarzeniach, które doprowadziły do odwołania tego pojedynku na gali KSW 59, szefowie KSW zapowiedzieli, że ze względu na olbrzymie zainteresowanie starciem Mariusza Pudzianowskiego (15-7, 10 KO) z Bombardierem (2-0, 2 KO) będą chcieli doprowadzić do tej walki ponownie.

Marcin Różalski stoczy następną walkę? Doszło do spotkania z Maciejem Kawulskim!

Marcin Różalski w mediach społecznościowych zdradził, że doszło do jego spotkania z Maciejem Kawulskim. To może zwiastować kolejny pojedynek popularnego ”Różala”. 43-latek ostatnią walkę stoczył w październiku poprzedniego roku.

Borys Mańkowski o UFC: Obecnie jeszcze musiałbym dostać dobre siano!

2 października podczas FAME MMA 11 do zawodowych startów wróci Borys Mańkowski. Co jednak szykuje po walce z Normanem Parke? Atak na pas KSW w wadze lekkiej, a może ekspansję za ocean do organizacji UFC?