MMA PLBoksJake Paul chce boksować z… Kamaru Usmanem! Nigeryjski mistrz UFC odpowiada!

Jake Paul chce boksować z… Kamaru Usmanem! Nigeryjski mistrz UFC odpowiada!

Foto: New York Post

Popularny Youtuber Jake Paul chce boksować z… mistrzem wagi półśredniej UFC Kamaru Usmanem! Wygląda na to, że gwiazda youtube’a robi furorę w świecie zawodników uprawiających mieszanych sztuk walki.

Jake Paul jest świeżo po znokautowaniu w pierwszej rundzie byłego mistrza Bellatora i One Championship Bena Askrena. Było to w walce wieczoru gali Triller Fighi Club.

Po tej wiktorii Paulowi przybyło wrogów, a jednym z najgłośniejszych jest były podwójny mistrz UFC, a obecnie ekspert telewizyjny Daniel Cormier.

Jake Paul chce boksować z… Kamaru Usmanem! Nigeryjski mistrz UFC odpowiada!

Jake Paul jednak idzie dalej i nie zamierza skupiać się jedynie na zawodnikach bez umiejętności pięściarskich (Askren) czy emerytach (Cormier). On chce… Kamaru Usmana!

Po obejrzeniu na żywo gali UFC 261, na której Usman znokautował w drugiej rundzie Jorge Masvidala, Jake Paul zamieścił na Twitterze wyzwanie:

“Wyzwanie podjęte. Kamaru Usman, jeśli Twój szef Dana White da ci zgodę na boksowanie ze mną i zrobienie największej wypłaty w życiu, to możemy do tego doprowadzić. Obiecuję, że dostaniesz największą wypłatę w swojej karierze.”

Mistrz wagi półśredniej, Kamaru Usman wydaje się jednak nie być zainteresowanym propozycją Jake’a Paula i wyzwanie rzucone przez youtubera z rekordem w boksie 3-0 potraktował z przymrużeniem oka:

“Idź zarabiaj dalej pieniądze młody człowieku i trzymaj się tego. Ja nie jestem dzieckiem Disney’a i nie gram w takie gierki.”

Zobacz także:

KSW: Milanović chętnie sprawdzi Narkuna! ”On nie ma szacunku do swoich rywali”!

Nikola Milanović, zaliczył nieudany debiut w organizacji KSW. Serb przegrał w debiucie z Mariuszem Pudzianowski, jednak nie zamierza zasypiać gruszek w popiele. “Chętnie bym go sprawdził” powiedział Milanović o potencjalnej walce z Tomaszem Narkunem.

Mirosław Okniński ostro o Lewandowskim: Taki człowiek nie powinien kierować polskim MMA!

Mirosław Okniński w mediach społecznościowych ponownie w mocnych słowach wypowiedział się o Martinie Lewandowskim. O co tym razem chodzi? O słowa jednego z właścicieli KSW na temat drugiej walki Izu Ugonoha.

Borek o walce Don Kasjo vs Parke: Chłopak, który urodził się z talentem do boksu! Zaskoczeni?

Walka wieczoru gali FAME MMA 10 czyli pojedynek Normana Parke z Kasjuszem Życińskim, wzbudza mnóstwo emocji. Wielu kibiców czeka z niecierpliwością, aż obaj zawodnicy spotkają się w klatce, żeby udowodnić, kto jest lepszy. “Bardzo ciekawa walka” – powiedział Mateusz Borek o zestawieniu Polaka z Północnym Irlandczykiem.