MMA PLJake Paul“Jake Paul będzie na dopingu, Woodley będzie naturalny” – zaskakujące słowa trenera przed ich walką

“Jake Paul będzie na dopingu, Woodley będzie naturalny” – zaskakujące słowa trenera przed ich walką

Zdaniem trenera mieszanych sztuk walki Firasa Zahabiego, Jake Paul będzie na dopingu podczas walki z Tyronem Woodleyem. Były mistrz UFC za to ma podejść do tej konfrontacji “czysty”.

Walka bokserska między Jakiem Paulem a Tyronem Woodleyem odbędzie się od 29 sierpnia w Cleveland w stanie Ohio.

Zahabi natomiast w sesji Q&A na swoim kanale na Youtube wypowiedział się na temat tej nadchodzącej bokserskiej konfrontacji.

“Jake Paul będzie na dopingu, Woodley będzie naturalny” – zaskakujące słowa trenera przed ich walką

Główny trener Tristar Gym twierdzi, że Youtuber w walce z Tyronem Woodleyem będzie na dopingu:

“Nie chciałem o tym wspominać, ale skoro pytacie, to uważam, że Jake Paul i cały jego narożnik będzie na różnych substancjach. Tam nikogo nie testują. Nie chciałem o tym mówić, ale tak będzie. To będzie główny czynnik w walce. Kiedy mówię, że jest większy, silniejszy i bardziej wysportowany, to znaczy, że jest na dopingu.

Uważam, że Jake Paul będzie na dopingu. W świecie boksu jest tak samo jak w świecie MMA. Nie sądzę, by Tyron Woodley był na dopingu, on będzie czysty, będzie całkowicie naturalny. To zrobi tutaj różnicę.”

Zobacz także:

Jan Blachowicz w pierwszej piątce najpopularniejszych polskich sportowców! Na równi z… Najmanem! Zaskoczeni?

Tak to nie jest pomyłka! Marcin Najman znalazł się na liście najbardziej popularnych polskich sportowców. Podano piątkę sportowców, którzy królują w wyszukiwarce Google.

Szpilka wraca do treningów: Po każdej burzy wychodzi słońce! Kto będzie następnym rywalem?

Niewidziany w akcji od maja, Artur Szpilka wrócił do treningów. Polak na swojej relacji Instastories powiadomił kibiców, że dzisiaj odbędzie pierwszą jednostkę po ponad dwumiesięcznej przerwie.

Bonus BGC przeprasza za zachowanie na Rundkach: Źle się z tym czuję i dlatego musiałem to napisać

Bonus BGC przeprasza za swoje zachowanie w odcinku “Rundek”, w którym zmierzył się słownie ze swoim najbliższym rywalem – Japczanem, z którym skrzyżuje rękawice już 28 sierpnia na gali High League 1.