MMA PLUFCJake Paul atakuje gwiazdy UFC! Popularny youtuber dopnie swego? [WIDEO]

Jake Paul atakuje gwiazdy UFC! Popularny youtuber dopnie swego? [WIDEO]

Jake Paul szybko nie odpuści! Tym razem w mediach społecznościowych pojawiło się wideo, gdzie youtuber w humorystyczny sposób prowokuje gwiazdy największej organizacji na świecie.

23-latek w zawodowym boksie zadebiutował w tym roku. Jake przed czasem odprawił debiutującego Ali Esona Giba oraz Nate Robinsona. Ostatni pojedynek miał miejsce pod koniec listopada. Jake Paul zakończył to w efektowny sposób – o czym za wielką wodą wspominało wiele uznanych portali.

Youtuber z Cleveland to aktor, a swoją popularność zdobył poprzez aplikację Vine. Amerykanin ma aktualnie 14,4 mln obserwujących na instagramie.

Jake Paul atakuje gwiazdy UFC!

Popularny youtuber szybko nie odpuści! W mediach społecznościowych pojawiło się humorystyczne wideo, w którym Jake Paul atakuje gwiazdy UFC oraz szefa organizacji.

Kogo tym razem Paul zaczepia? Conor McGregor, Michael Bisping, Nate Diaz i Ben Askren – wszyscy wymienieni pojawili się na jego liście.

Niewykluczone, że już niebawem Jake Paul skrzyżuje rękawice z Benem Askrenem o czym pisaliśmy parę dni temu.

Wspomniany Nate Diaz i Michael Bisping nie szczędzili słów w stronę youtuberów, którzy chcą spróbować swoich sił z pro sportowymi zawodnikami.

Jake Paul, ktoś musi spuścić ci wpierdol za darmo, ty rozwydrzony gnojku. Ty nie potrafisz walczyć i ktoś powinien ci skopać dupę za gadanie takich rzeczy

Gadacie bzdury. Kontaktowaliście się z moim menedżerem w sprawie walki. Zgadnijcie więc co? Jestem tutaj. Nigdzie się nie wybieram. Chcecie z kimś walczyć? Chcecie się sprawdzić? Mam rekord 0-0 w boksie. Wy mówicie, że macie 1-0 i 2-0. Jeśli więc chcecie to zrobić, przestańcie grać w gierki. Chcecie tego? Zrobię to z wami. Mam prawie 42 lata. Jestem byłym mistrzem i zabiorę was do szkoły. Gwarantuję też, że to nie wyjdzie poza trzecią rundę.

Zobacz także:

Ostra reakcja Michalczewskiego na wieści o walce z Adamkiem! Chcielibyście to zobaczyć?

Dariusz Michalczewski skomentował informacje na temat jego potencjalnego powrotu. Michalczewski w czerwcu miałby skrzyżować rękawice z Tomaszem Adamkiem

Weteran UFC o walce z youtuberem! Podobnych sytuacji będzie więcej?

Chris Leben w mediach społecznościowych zareagował na kolejne informacje na temat walk pro sportowych zawodników z youtuberami. Mocna odpowiedź weterana UFC