MMA PLDana WhiteJake Paul atakuje Danę White’a: W swojej trzeciej walce zarobiłem więcej niż jakikolwiek zawodnik UFC w historii

Jake Paul atakuje Danę White’a: W swojej trzeciej walce zarobiłem więcej niż jakikolwiek zawodnik UFC w historii

Youtuber Jake Paul atakuje szefa UFC Danę White’a i uderza w najczulszy punkt! Pięściarz z rekordem 3-0, który rozniósł w ringu byłego mistrza Bellatora MMA i One Championship oraz byłego zawodnika UFC Bena Askrena wypowiedział się o zarobkach zawodników amerykańskiego giganta w świecie MMA.

Słowa Jake’a Paula są pokłosiem reakcji Dany White’a, który na konferencji prasowej po minionej gali UFC 261: Usman vs Masvidal 2 odniósł się do jego osoby i zasugerował między innymi, że wykorzystuje on swoją popularność w walkach z zawodnikami o marnych umiejętnościach.

Jake Paul atakuje Danę White’a: W swojej trzeciej walce zarobiłem więcej niż jakikolwiek zawodnik UFC w historii

Paul za swoją ostatnią walkę z Benem Askrenem na gali Triller Fight Club zarobił 690 tysięcy dolarów i postanowił wykorzystać ten fakt do przypomnienia sytuacji zarobkowej zawodników UFC.

Oto, co napisał na Twitterze:

“W swojej trzeciej walce zarobiłem w sumie więcej pieniędzy niż jakikolwiek zawodnik UFC w historii. Może to właściwy czas, aby zacząć sprawiedliwie wynagradzać swoich zawodników? Nic dziwnego, że wszyscy chcą się zająć boksem. Dana, mówisz, że robisz walki, które fani chcą zobaczyć, więc lepiej pospiesz się i doprowadź do starcia Jona Jonesa z Francisem Ngannou, zapłać im sprawiedliwie, po 10 milionów dla każdego plus wpływy z PPV.

Dlaczego zawodnicy UFC są tak niedopłacani w porównaniu z bokserami? Dlaczego w mojej trzeciej walce zarobiłem więcej niż Twoi wszyscy zawodnicy za wyjątkiem Khabiba Nurmagomedovowa czy Conora McGregora? Dlaczego?”

Zobacz także:

UFC 261 – wyniki

Po raz pierwszy od ponad roku na gali UFC pojawią się widzowie. W rozpisce znalazły się aż trzy walki mistrzowskie z rewanżowym starcie Kamaru Usmana z Jorge Masvidalem na czele.

Bonusy po UFC 261. Mistrzowie nagrodzeni za efektowne nokauty [WIDEO]

Za nami rewelacyjna gala UFC 261 w Jacksonville na Florydzie. Po wydarzeniu, które tym razem z trybun mogli oglądać fani tradycyjnie przyznano dodatkowe bonusy pieniężne.

KSW 60: De Fries vs. Narkun 2 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali KSW 60, która odbędzie się już w sobotni wieczór.

Colby Covington następny dla Kamaru Usmana. Mocne słowa pretendenta po UFC 261!

Wygląda na to, że Colby Covington jest następny dla mistrza wagi półśredniej UFC Kamaru Usmana. Nigeryjczyk na minionej gali UFC 261 znokautował w drugiej rundzie Jorge Masvidala i przedłużył swoją serię zwycięstw do 18.